Teraz pstrąg- zapraszamy na coroczną imprezę plenerową w smakowitym klimacie

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na imprezę plenerową Teraz Pstrąg czyli szanty i ryby w Opolu Lubelskim. Z roku na rok wydarzenie to cieszy się coraz większą popularnością. Przedstawiamy program imprezy. Życzy udanej zabawy i smaczengo :)

6.00 Rozpoczęcie Otwartych Zawodów Spławikowo-Gruntowych „O Puchar Dyrektora OCK”
15.30 Rozpoczęcie turnieju rodzinnego bumperball
16.00 Oficjalne otwarcie imprezy - wręczenie pucharów wędkarzom
16.15 Koncert zespołu „ZA HORYZONTEM” cz. 1 - piosenka żeglarska / szanty
17.00 Występ Sławomira Stefaniaka – piosenka żeglarska / szanty
17.30 Konkurs na łapanie pstrąga gołymi rękoma (basen pod sceną)
Gry i zabawy dla dzieci
18.00 Koncert zespołu „ZA HORYZONTEM” cz. 2 - piosenka żeglarska / szanty
19.00 Koncert zespołu SHANTYMAN - piosenka żeglarska / szanty

Imprezy towarzyszące:

  • turniej bumperball
  • stoisko „Plenerowej biblioteki”
  • przejażdżki motorowodne,
  • pokaz armatni
  • grillowanie pstrąga
  • urządzenia pneumatyczne
  • zawody kajakowe
  • stoisko wędkarskie, pokazy uzbrajania sprzętu wędkarskiego 
Shantymen jest wokalno-instrumentalnym zespołem, który w swoich występach estradowych stawia na dobrą muzykę i świetną zabawę, tj. wspólne śpiewanie z publicznością. Popularni w całej Polsce i wielu krajach Europy Shantymeni to muzycy, którzy wywodzą się z chórów akademickich. Obecnie kilku z nich zajmuje się muzyką zawodowo (m.in. w Filharmonii Lubelskiej). Początkowo zespół znany był z oryginalnych, pięknych wykonań szant acapella. Dziś Shantymen, oprócz współczesnej piosenki żeglarskiej, gra także żywiołowe utwory irlandzkie. Podczas występów grupa na scenie prezentuje prawdziwe "show". Piosenki wykonywane są niejednokrotnie ze specjalną choreografią i użyciem rekwizytów. Panowie występują w stylizowanych mundurach marynarzy, co stwarza dodatkowy elegancki klimat występów. Wszyscy członkowie grupy aktywnie uprawiają żeglarstwo, więc scena zawsze zamienia się w pokład starego żaglowca, a publiczność w załogę. Koncerty Shantymena gwarantują dobrą zabawę, humor i... niezapomniane wrażenia muzyczne, czyli wszystko, co tworzy perfekcyjną rozrywkę estradową. 

Zespół Za horyzontem:  "Jesteśmy zespołem żeglarsko-folkowym z Wrocławia. Mamy duże doświadczenie sceniczne – od 2003 roku zagraliśmy już prawie
pół tysiąca koncertów w Polsce i Europie. Gramy własny, autorski materiał. Na koncertach pokazujemy to, co jest wyjątkowego w polskiej muzyce żeglarskiej – świat morza widziany oczami kobiet, w lekko irlandzkim klimacie."
aa