Teatr "Sztuka Szuka Dzieci"

Opolskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci w wieku od lat 7-miu oraz mlodzież szkolną do dołączenia do grupy teatralnej "Sztuka Szuka Dzieci". Zapisy pod numerem telefonu 818272567 oraz w sekretariacia OCK. Instruktor: Dorota Mularczyk

Każde dziecko jest wyjątkowe i każde potrzebuje innej przestrzeni oraz bodźców rozwijających wyobraźnię. Dzieci w wieku szkolnym mają wiele energii, która odpowiednio ukierunkowana pozwala rozwinąć potencjał każdego z nich. Taką rolę pełnią zajęcia teatralne, które łączą możliwość ekspresji i aktywność fizyczną młodych artystów, stając się tym samym inspirującą formą spędzania czasu.
Zajęcia teatralne dla dzieci to połączenie nauki i zabawy. Program zajęć teatralnych ułożony jest tak, aby stworzyć warunki do efektywnego rozwoju umiejętności scenicznych. Dzieci uczą się wyrażania emocji i pielęgnowania otwartości, co też pozytywnie wpływa także na ich relacje z rówieśnikami. Zajęcia teatralne to także nauka poruszania się. Dzieci rozwijają swoje pasje, uczą się pokory i rzetelności, a przede wszystkim odkrywają swoje mocne strony.  Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach teatralnych wszystkich miłośników sceny!
Rzeczy niezbędne podczas zajęć:
- wygodny strój,
- obuwie na zmianę,
- woda,
- wspaniały humo.

Zapraszamy.

Zajęcia prowadzi: Dorota Mularczyk

GRAFIK ZAJĘĆ:

Teatr "Młode Pokolenie"
Środa:
- godz. 15.00-16:00,

Zajecia teatralno recytatorski "Bajkowe przygody teatralne"

Wtorek:
- godz. 14.30,