Lista laureatów XV FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK „POLSKA KOLĘDA”

kp

W dniu 22 stycznia 2017 zapraszamy Państwa serdecznie na Koncert Laureatów XV Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Polska Kolęda". Podczas koncertu, który rozpocznie się o godzinie 16.00 zaprezentują się dzieci i zespoły nagrodzone w konkursie oraz gwiazda festiwalu Kapela Góralska Hora (godz. 18.00).
Serdecznie dziękujemy uczestnikom festiwalu oraz ich opiekunom za przygotowanie i udział w przesłuchaniach. Tegoroczny konkurs zgromadził 85 wykonawców z regionu, w tym 19 zespołów i 3 rodziny. W trakcie koncertu zostanie odczytany protokół komisji konkursowej zawierający wyniki oraz zostaną wręczone nagrody i wyróznienia.

Oto lista laureatów:

l

Koncert Laureatów XV Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Polska Kolęda"
22 stycznia 2017 (niedziela) Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim, ul. Lubelska 30
16.00 - Koncert Laureatów
18.00 - Koncert Kapeli Góralska Hora
wstęp wolny

GÓRALSKA HORA
W okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku Folk Kapela Góralska Hora koncertuje z koncertem pięknych polskich kolęd i pastorałek góralskich w własnych nastrojowych oraz żywiołowych aranżacjach muzycznych.

Zespół Góralska Hora to jedna z bardziej cenionych grup muzycznych z polskich gór, która jest częstym gościem na różnego rodzaju festiwalach i koncertach w całym kraju, a także poza jego granicami.
http://www.zespolgoralski.pl/
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: burmistrz Opola Lubelskiego Dariusz Wróbel oraz proboszcz tutejszej parafii, ks. Krzysztof Kozak

hora