Konkurs „Nasza drużyna” - przedłużenie terminu zgłoszeń

konkurs film

Pierwsze prace konkursowe przygotowane przez młodzież wpłynęły już do OCK. Czekamy na kolejne! Na prośbę tych, którzy nie zmieścili się w regulaminowym terminie wydłużamy czas na przygotowanie prac konkursowych do 6 listopada (piątek) 2015 do godz. 10.00.
Zapraszamy do głosowania już od najbliższego piątku. Wasze głosy zdecydują o zwycięzcy konkursu.

W związku ze zbliżającą się uroczystością pn. Opolska Gala Sportu 2015 zapraszamy do wzięcia udziału w I edycji konkursu „Nasza drużyna” realizowanego przez Opolskie Centrum Kultury. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (kl. 4-6) oraz gimnazjalistów. 3-minutowe filmy laureatów konkursu oraz wytypowane przez komisję konkursową zaprezentowane zostaną na dużym ekranie podczas Opolskiej Gali Sportu 2015 planowanej na 18 listopada br. Głosowanie na najlepszy film przeprowadzone będzie za pośrednictwem Internetu stanowiąc jednocześnie doskonałą promocję szkoły i jej zaangażowania w wychowanie fizyczne dzieci i młodzieży oraz popularyzowanie aktywności sportowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z załączonym regulaminem konkursu oraz zachęcenia uczniów do tej współczesnej formy promocji drużyn już funkcjonujących lub zawiązywanych w szkołach.