WOŚP 2019

SIEMA! Już po raz 27 zagramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku, koncerty w całej Polsce odbywać się będą pod hasłem POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Celem zbiórki w tym roku będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.
W OCK będzie miał siedzibę sztab akcji, przez cały dzień będziecie mogli spotkać wolontariuszy z puszkami. Natomiast po południu, w sali widowiskowej odbędzie się koncert charytatywny.

Wystąpią SOLIŚCI wokalni i zespoły z OCK (będziemy informować na bieżąco) i ZESPOŁY: „NIEWINNI – Rysiek Riedel tribute ”, „Fuajee” oraz SO3 ;-)
W programie imprezy będzie także miejsce na licytacje przedmiotów. Przybywajcie do OCK, przynoście "coś" na aukcję. Jeżeli chcecie zaprezentować się w jakiś sposób na scenie, to tym bardziej zapraszamy.

Wszystkich przedsiębiorców, firmy współpracujące i wspierające OCK zachęcamy do przekazania na licytacje WOŚP swoich gadżetów, usług, voucherów, bądź innych fantów, które możecie przeznaczyć na ten szczytny cel. Wszystkie fanty prosimy przekazywać do Sztabu WOŚP przy Opolskim Centrum Kultury.
Będzie się działo!!! Zapraszamy!

Kiedy: 13.01.2019, godz. 16.00
Gdzie: Opolskie Centrum Kultury

wosp

Polski
Adres wydarzenia: 

OCK

Organizator: 

OCK

Data wydarzenia: 
13-01-2019 16:00