Festiwal Kina Offowego FILMOFFO F9

Znamy już termin Festiwalu Kina Offowego FILMOFFO F9
Tegoroczna, dziewiąta edycja odbędzie się:
15-16 kwietnia 2016
Tu oficjalny profil festiwalu: https://www.facebook.com/filmoffo

-------------

Ważna informacja. Podobnie jak w ubiegłym roku wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu z wyjątkiem jednego koncertu będzie darmowy, jednak należy uprzednio odebrać wejściówkę - opaskę (będzie je można odebrać tylko podczas trwania festiwalu w kinie). Biletowany będzie koncert Smolik/Kev Fox. Przedsprzedaż biletów rusza we wtorek - 29 marca i potrwa do 10 kwietnia. Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 zł a od 10 kwietnia 40 zł. Przedsprzedaż i sprzedaż biletów prowadzi Opolskie Centrum Kultury.

-------------

Startuje nabór filmów do konkursu kina niezależnego podczas 9. Edycji Festiwalu Kina Offowego Filmoffo w Opolu Lubelskim. Do konkursu można zgłaszać filmy fabularne, dokumentalne, animowane, studenckie i amatorskie – jedynym ograniczeniem jest czas trwania - nie może on przekraczać 30 minut.
Kartę zgłoszeniową i regulamin można pobrać tu: http://www.opolelubelskie.pl/aktualnosc/festiwal-filmoffo-2016-rusza-nab%C3%B3r-film%C3%B3w
Dziewiąta edycja imprezy odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia 2016 roku. Filmy można zgłaszać do 16 marca 2016 r. (decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do organizatorów).
Festiwal Kina Offowego Filmoffo w Opolu Lubelskim to wydarzenie kulturalne którego pomysłodawcą i współorganizatorem jest nieformalna grup SORRY FILM POLSKA. Do tej pory odbyło się osiem edycji imprezy, przy organizacji których aktywnie uczestniczy Gmina Opole Lubelskie i Opolskie Centrum Kultury.
Głównym wydarzeniem Festiwalu jest konkurs filmów niezależnych rywalizujących ze sobą o główną nagrodę – Złotego Jeża Filmoffo (+ nagroda pieniężna), przyznawanego przez festiwalową publiczność.

filmoffo

Polski
Adres wydarzenia: 

ul. Lubelska 30, Opole Lubelskie

Organizator: 

Festiwal Filmoofo 2016, SORRY FILM POLSKA, Gmina Opole Lubelskie, Opolskie Centrum Kultury

Data wydarzenia: 
15-04-2016 (Całodzienne) do 16-04-2016 (Całodzienne)