Zajęcia muzyczne - nauka

Indywidualna nauka śpiewu i gry z elementami teorii i harmonii prowadzona jest w zakresie: śpiew - muzyka rozrywkowa, fortepian, keyboard, akordeon, saksofon, klarnet, gitara, gitara elektryczna, gitara basowa, kontrabas, perkusja. Nasi instruktorzy to profesjonaliści, a zarazem pasjonaci z dużym doświadczeniem. Indywidualne zajęcia w ognisku muzycznym inspirują dzieci i młodzież do podejmowania działań twórczych, rozwijają talent, a także kształtują wrażliwego na sztukę odbiorcę. Uczestnicy mają również zapewnioną możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na koncertach oraz występach podczas wielu imprez i uroczystości.


agnieszkaklarAgnieszka Łakoma - instrumenty klawiszowe, klarnet, saksofon, gitara. Od najmłodszych lat jej pasją jest muzyka. W wieku 10 lat rozpoczęła naukę gry na fortepianie w M-GOK-u w Opolu Lub. pod kierunkiem p. Romana Kurzępy. Edukację muzyczną kontynuowała w Szkole Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Lublinie, gdzie uczyła się w klasie fortepianu i klarnetu. Ukończyła wyższe studia z zakresu wychowania muzycznego (UMCS w Lublin). W 2000 roku w rozpoczęła pracę instruktorską w GOK w Puchaczowie. Od wielu lat jest członkiem orkiestry dętej "Helicopters Brass Orchestra" w Świdniku, gdzie doskonali swój warsztat muzyczny. W Opolskim Centrum Kultury od 2008 roku prowadzi zajęcia gry na instrumentach klawiszowych, gitarze oraz instrumentach dętych: saksofon, klarnet. Telefon kontaktowy: 501569708

oronEwelina Benga - instrumenty klawiszowe, gitara. Absolwentka kierunku: Pedagogika wczesnoszkolna i specjalna ukończonego w Wyższej Szkole Pedagogiki w Warszawie oraz absolwentka Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na UMCS w Lublinie. Uczyła się również w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie w klasie śpiewu solowego. Jest wieloletnim członkiem znanego i cenionego w Polsce i na świecie chóru "Szczygiełki" z Poniatowej oraz chóru J. Czerwińskiej na UMSC w Lublinie. Wiele razy reprezentowała Polskę na festiwalach i konkursach, co wpłynęło na podjęcie przez nią kolejnych studiów artystycznych. Ukończyła wiele przedmiotów związanych z kształceniem przedszkolnym, wczesnoszkolnym i jest specjalistą w tym przedziale wiekowym. Koncertując z chórami występowała razem z Budka Suflera, Natalia Kukulską, Krystyną Prońko, Markiem Stefankiewiczem i innymi gwiazdami muzyki rozrywkowej i klasycznej. W wieku lat 16 rozpoczęła przygodę ze śpiewem solowym koncertując i śpiewając podczas wesel z zespołem „Song” z Poniatowej. W pracy zawodowej stworzyła wiele zespołów dziecięcych, młodzieżowych i osób starszych. Od ośmiu lat pracując jako instruktor ds. muzyki ma na koncie wiele sukcesów. Każdy udział jej grup w konkursie Kolęd w Karczmiskach został uwieńczony I miejscem, jest samodzielnym organizatorem wielu koncertów i eventów między innymi Przeglądu Małych Form Teatralnych w Poniatowej, koncertów w Domach Kultury, szkołach, współpracuje przez kontakty z lokalnymi dziennikarzami z radiem Lublin, Dziennikiem Wschodnim. Stworzyła wiele grup koncertujących: chór młodzieżowy „Magnificum” w Bełżycach, zespół gitar klasycznych w Poniatowej, chórek dziecięcy „Kolorowe Nutki” w Bełżycach, chórek przedszkolny wokalno-taneczny „Piccolo Coro” w Opolu Lubelskim, zespół śpiewaczy „Jarzębinki” w Bełżycach. Wszystkie te grupy koncertowały, otrzymywały nagrody na zewnętrznych przeglądach. Jej zespoły były prezentowane na dniach miast. Zespół „Jarzębinki” wziął udział w programie telewizyjnym „Kawa czy herbata” promując lubelskie tradycje. Twórca wniosku do projektu, za który nagrała płytę z zespołem. Pochodzi z muzykalnej, artystycznej rodziny.

pawelmuzPaweł Januszek - instrumenty klawiszowe. Umiejętności gry na instrumentach klawiszowych (fortepian, akordeon) zdobywał w ognisku muzycznym prowadzonym przez Towarzystwo Muzyczne im. H.Wieniawskiego w Lublinie. Uczestnik, organizator i juror podczas lokalnych konkursów muzycznych. Jest inicjatorem projektu Jazz Workshop Group. W latach 1997-2003 zatrudniony na stanowisku instruktora ds. muzyki w Gminnej Bibliotece i Domu Kultury w Łaziskach, gdzie prowadził zespoły wokalno-instrumentalne. Jako pracownik OCK sprawuje funkcję instruktora zespołów muzycznych. Zajmuje się również realizacją dźwięku podczas imprez kulturalnych, przeglądów, konkursów i konferencji. Pianista w zespole jazzowym http://jazz-band.pl/ oraz w zespole muzycznym Funky Town.

 

 

Zdjęcie: Zapraszamy na lekcje gry w Ognisku Muzycznym OCK:- gitara- gitara basowa- instrumenty klawiszowe- perkusja- śpiew- instrumenty dęteInformacje: sekretariat OCK (ul.Lubelska 30) tel. 818272567

REGULAMIN UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH / OŚWIADCZENIA - do pobrania

Gdzie: Sala Muzyczna (I piętro), Sala prób "Kotłownia" (piwnica), Sala Muzyczna "Magazyn" (parter)

Kiedy: Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piatku (wg ustaleń z instruktorami) w godz.: 11.00 - 20.00

Koszt zajęć: 30zł. - godzina lekcyjna / 20zł./m-c - zespoły

Zapisy i informacje: 81 827 25 67