TANIEC NOWOCZESNY

Dołącz do Zespołu Tańca Nowoczesnego HIP HOP! Na zajęcia dla dzieci w wieku od 8 lat zaprasza instruktor Karol "Polssky" Polak.
Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim
Szczegółowe informacje pod nr tel. 818272567
Zajęcia odbywają się w każdą środę w sali tanecznej Opolskiego Centrum Kultury.
Karol "Polssky" Polak - tancerz,  nauczyciel tańca, choreograf. Utytułowany tancerz i nauczyciel w kraju. Na swoim koncie posiada wiele sukcesów zdobytych jako tancerz i choreograf na ogólnopolskich, międzynarodowych turniejach i festiwalach tanecznych.  Na co dzień współpracuje, z wieloma szkołami tańca w kraju oraz tancerzami przygotowując ich do różnego rodzaju przedsięwzięć artystycznych oraz turniejów. Nauczyciel na wielu eventach , warsztatach.
Karol jako tancerz kładzie nacisk na ciągły rozwój. Jest uczniem kreatorów i współtwórców tańca Hip Hop oraz Street Dance takich jak m.in. Loose Joint (Michael Jackson, Will Smith, Mariah Carey) , Henry Link  (Michael Jackson, Mariah Carey) , Mr Wiggles, Brian Green (Missy Elliot , Mya) ,Batalla, Niako , Joseph Go, Marquest oraz wielu innych u których cały czas się kształci.
W swojej pracy artystycznej jako tancerz i nauczyciel skupia uwagę na technikę oraz oryginalność jako klucz do wysokiego poziomu artystycznego.
Obecnie student na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Taniec Nowoczesny.
Karol występuje także w roli sędziego na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tanecznych.
Na swoim koncie posiada drugie miejsce w programie Mam Talent .