Zajęcia teatralne dla dzici i młodziezy. "Sztuka Szuka Dzieci"

Sztuka Szuka Dzieci!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwsze zajęcia teatralne (organizacyjne) w czwartek (02 grudnia 2021) o godz. 17.30.
Sala widowiskowo-kinowa OCK.
Zajęcia bezpłatne.

Opolskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci w wieku od lat 7-miu oraz mlodzież szkolną do dołączenia do grupy teatralnej "Sztuka Szuka Dzieci". Zapisy pod numerem telefonu 818272567 oraz w sekretariacia OCK. Instruktor: Dorota Mularczyk

Każde dziecko jest wyjątkowe i każde potrzebuje innej przestrzeni oraz bodźców rozwijających wyobraźnię. Dzieci w wieku szkolnym mają wiele energii, która odpowiednio ukierunkowana pozwala rozwinąć potencjał każdego z nich. Taką rolę pełnią zajęcia teatralne, które łączą możliwość ekspresji i aktywność fizyczną młodych artystów, stając się tym samym inspirującą formą spędzania czasu.
Zajęcia teatralne dla dzieci to połączenie nauki i zabawy. Program zajęć teatralnych ułożony jest tak, aby stworzyć warunki do efektywnego rozwoju umiejętności scenicznych. Dzieci uczą się wyrażania emocji i pielęgnowania otwartości, co też pozytywnie wpływa także na ich relacje z rówieśnikami. Zajęcia teatralne to także nauka poruszania się. Dzieci rozwijają swoje pasje, uczą się pokory i rzetelności, a przede wszystkim odkrywają swoje mocne strony.  Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach teatralnych wszystkich miłośników sceny!
Rzeczy niezbędne podczas zajęć:
- wygodny strój,
- obuwie na zmianę,
- woda,
- wspaniały humor.

Zapraszamy.