XVIII Przegląd Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska" - finał online

Wszystkim uczestnikom, którzy nadesłali prezentacje wideo do XVIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska", serdecznie dziękujemy.
18. edycja naszego festiwalu, odbyła się w formule on-line, całkowicie innej niż dotychczas. Zdalna realizacja wydarzenia to całkowicie nowe doświadczenia, zarówno dla dzieci, opiekunów, jak również dla organizatora. Być może dlatego ilość zgłoszeń do tegorocznego konkursu była o wiele mniejsza, niż w latach ubiegłych.

W związku z tym, iż do tegorocznego Festiwalu zgłosiło się tylko 16 uczestników we wszystkich czterech kategoriach, organizator postanowił zmienić formułę i zrezygnować z rywalizacji konkursowej.
Zdając sobie sprawę, że przygotowanie nagrań i zgłoszenia do festiwalu nie było prostym zadaniem, postanowiliśmy docenić wszystkich uczestników, każdemu wręczyć dyplom i podarunki oraz zaprezentować w transmisji z XVIII Finału Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska".

Uczestnicy XVIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska": Julka Hemperek, Aleksandra Zarębska, Karolina Czapla, Olga Adamczyk, Milena Kowalska, Wiktor Pawełczak, Lena Celejewska, Wiktoria Wieradzka, Amelia Czarnota, Kinga Malec, Zuzanna Trzeciak, Kinga Charchuła, Oliwia Czekaj, Jakub Błażejczyk, Magda Lubaczewska, Amelia Jarosławska.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod numerem: 692680754 (Paweł Januszek)

LINK DO TRANSMISJI: https://www.facebook.com/ockopolelubelskie/videos/46985285774778