XI Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska"

Jak co roku, począwszy od stycznia 2003, kiedy to Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Opolu Lubelskim po raz pierwszy zorganizował festiwal kolęd i pastorałek, z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich wykonawców śpiewających piosenki o tematyce bożonarodzeniowej do wzięcia udziału w XI GMINNYM FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK "KOLĘDA POLSKA".

Liczymy, na to, iż podobnie jak w roku ubiegłym wzbudzi on wielkie zainteresowanie zarówno wśród nauczycieli muzyki i instruktorów, rodziców, jak również wśród samych wykonawców. Impreza nasza odbędzie się dn. 18 stycznia 2013r. (piątek) od godz. 9.00 w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim. Koncert finałowy zaplanowaliśmy na dzień 20 stycznia 2013r. (niedziela). Współorganizatorem XI edycji festiwalu jest Zespół Szkół nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: burmistrz Opola Lubelskiego Dariusz Wróbel oraz proboszcz tutejszej parafii, ks. Krzysztof Kozak.

Do udziału w konkursie zapraszamy solistów i zespoły wokalne ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa, a najlepsi wykonawcy nagrody rzeczowe oraz zaproszenie do udziału w Finale XI Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska", który odbędzie się w dn. 20 stycznia 2013r. Koncert laureatów uświetniony zostanie występem znanej i lubianej piosenkarki - Haliny Kunickiej, z towarzyszeniem akompaniatora Jerzego Derfla. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na Wasz przyjazd… Dołączamy regulamin festiwalu oraz kartę zgłoszenia, którą należy dostarczyć osobiście do sekretariatu MGOK w Opolu Lubelskim, przy ul. Ogrodowej 9, 24-300 Opole Lubelskie, w nieprzekraczalnym terminie – do 15 stycznia 2013r. lub przesłać na adres organizatora z dopiskiem ,,FESTIWAL KOLĘD" (regulamin i kartę zgłoszenia można również pobrać ze strony internetowej www.mgokopolelubelskie.pl).

Osoba do kontaktu: Paweł Januszek - 818272567
Jeszcze raz gorąco zapraszamy!!!
Paweł Januszek