WYDARZENIE ODWOŁANE! Przegląd Piosenki Patriotycznej - "W hołdzie Bohaterom". 15 sierpnia 2020

Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, z powodu zwiększonego prawdopodobieństwa zarażenia się wirusem SARS-Cov-2, organizatorzy podejmują decyzje o odwołaniu wybranych imprez w mieście. W związku z tym, Przegląd Piosenki Patriotycznej - "W hołdzie Bohaterom" zaplanowany na 15 sierpnia 2020r. został odwołany.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej - "W hołdzie Bohaterom". Przegląd odbędzie się 15 sierpnia 2020r. o godz. 15.00 w Parku Miejskim w Opolu Lubelskim. Wydarzenie jest częścią programu uroczystości organizowanych w Opolu Lubelskim w ramach obchodów 100-tnej rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego.

Przegląd Piosenki Patriotycznej "W hołdzie Bohaterom", jest to konkurs wokalny o charakterze otwartym, może w nim brać udział każdy solista lub zespół wokalny, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Przegląd zostanie przeprowadzony w jednej kategorii obejmującej solistów i zespoły wokalne. Organizator przewidział nagrody dla laureatów I,II i III miejsca, odpowiednio: 400zł, 300zł, 200zł, a także Nagrodę Publiczności - 100zł.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w przeglądzie dostępne są w regulaminie, który wraz z kartą zgłoszeniową dostępny jest poniżej, w załącznikach.
Serdecznie zapraszamy!

WYDARZENIE ODWOŁANE!
plakat