Warsztaty wokalne dla dzieci. 22-23 marca 2014r.

warsztatyt
Zapraszamy dzieci na dwudniowe warsztaty wokalne, które odbędą się w dniach 22-23.03.2014r. Zajęcia przeprowadzi pani Aneta Dąbska, wokalistka, nauczyciel śpiewu w Opolskim Centrum Kultury oraz w lubelskich szkołach muzycznych.
Nasza propozycja warsztatów skierowana jest tym razem dla młodszych dzieci. W trakcie zajęć uczestnicy, bawiąc się, będą wykonywać specjalnie przygotowane dla nich ćwiczenia wokalne, oddechowe i dykcyjne, a także nauczą się wybranych piosenek.
Na warsztatach zwrócimy uwagę na dykcję i prawidłową wymowę. Wykonamy ćwiczenia oddechowe usprawniające pracę przepony, ćwiczenia słuchowe rozwijające wyobraźnię muzyczną i specjalnie dobrane ćwiczenia wokalne pomagające małym kursantom nabrać właściwych nawyków wokalnych.
Podczas warsztatów wokalnych będziemy posługiwać się mikrofonem i śpiewać do profesjonalnych podkładów muzycznych.

UWAGA!
Uczestnicy przygotują na zajęciach wybraną piosenkę. Utwor ten zostanie nagrany w naszym studio. Do tego utworu planujemy też nagrać video-clip, a każdy z uczestników otrzyma płytę DVD z nagraniem.

 

Godziny i czas trwania:

sobota: 11.00 - 17.00 (przerwa w godz. 14.30-15.30)

niedziela: 10.00 - 14.30 (na niedzielę prosimy o przygotowanie stroju kolorowego - tematyka ląki: biedroniki, pszczółki itp.)

warsztaty dzieci

fot. Michał Teresiński


Zgłoszenie należy wysyłać na e-mail: pawel.januszek@ockopolelubelskie.pl (temat wiadomości: "warsztaty wokalne dla dzieci"), a powinno ono zawierać:
imię i nazwisko dziecka, wiek, telefon kontaktowy do opiekuna

Ilość miejsc ograniczona / zapisy zakończone
Koszt zajęć: 50 zł
Informacje: 818272567 - sekretariat OCK

Rodzice bądź opiekunowie, oczekując na zakończenie zajęć, mogą przejrzeć prasę, połączyć się z siecią Wi-Fi, wypić kawę, herbatę i przekąsić coś słodkiego w barku OCK.

warsztaty