Warsztaty teatralno-baletowe w OCK dla dzieci

Opolskie Centrum Kultury zaprasza dzieci z terenu Opola Lubelskiego na Warsztaty teatralno-baletowe. Warsztaty odbędą się 21 lutego 2022r o godz. 11.00 w Opolskim Centrum Kultury.

Warsztaty prowadzone przez artystów Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy bawią, uczą i rozwijają. Dzieci poznają brzmienie różnych instrumentów, popularne melodie i piosenki, style i literaturę muzyczną. Staranni dobrany repertuar warsztatów, atrakcyjna formuła, ciekawe prowadzenie i profesjonalne wykonanie dostarczają wiele wrażeń emocjonalnych i artystycznych dla dzieci.

Artyści odpowiedzą na pytania: - Co oznacza wyrażenie "orkiestra pod batutą..."? Czy można urazić dyrygenta klaszcząc? Kiedy powinniśmy wejść na salę koncertową, jeżeli spóźnimy się na ostatni dzwonek? Dzieci poznają zasady i zwyczaje panujące na koncertach w filharmonii.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy dzieci z terenu Opola Lubelskiego. Celem jest integracja dzieci poprzez kreatywnie spędzony czas, gdy i zabawy z elementami profilaktyki uzależnień od alkoholu i środków psychotropowych.

Zapraszamy serdecznie.