Walentynkowy konkurs Fotograficzny

Opolskie Centrum Kultury po raz kolejny z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych zaprasza do wspólnej zabawy w Walentynkowym konkursie Fotograficznym. Tematem zdjęć może być wszystko co kojarzy się z miłością i nawiązuje do tematu konkursu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. W naszej gminie miłość jest wszędzie - uchwyć to na zdjęciu i wygraj!

Podziel się z nami swoją fotografią nawiązującą do tytułu konkursu. Zdjęcia konkursowe należy przesyłać do 10 lutego 2023r. na adres e-mail: dorota.mularczyk@ockopolelubelskie.pl wraz z wypełnioną przez uczestnika kartką zgłoszenia.

W tym roku zdecydowaliśmy się rozszerzyć zakres tematyczny prac konkursowych – nie muszą to być już tylko zakochane pary – może być detal czy krajobraz, który w jak najlepszy sposób odda temat konkursu.

Wyboru laureatów dokona Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora. Wyniki konkursu oraz publikacja zdjęć nastąpi w Walentynki – 14 lutego 2023r. na profilu Facebookowym Opolskiego Centrum Kultury.

Nagrodą główną w konkursie jest m.in. wyeksponowanie zdjęcia w naszej gablocie „Przystanek Kultura”Voucher dla dwóch osób do Kina Opolanka na wybrany przez siebie film oraz Voucher dla dwojga do Restauracji Cukrownia w Opolu Lubelskim. Przewidziano też nagrody dodatkowe dla wyróżnionych. Czekamy na Wasze zdjęcia!

Szczegóły zgłoszenia znajdują się w Regulaminie Walentynkowego Konkursu Fotograficznego „W naszej gminie miłość jest wszędzie” na stronie: Opolskie Centrum Kultury (ockopolelubelskie.pl)