Szanty i Ryby w Opolu Lubelskim - 28.07.2019

Szanowni Państwo!

Tradycyjnie jak co roku zapraszamy Państwa na Kąpielisko Miejskie by razem przenieść się w klimat mazurskich jezior i razem świętować „Szanty i Ryby w Opolu Lubelskim”. Tegoroczną edycję stawiamy na integrację poprzez szereg różnego rodzaju konkursów, zawodów oraz przejażdżki motorówką.

Tradycją, której zdecydowanie nie może zabraknąć wręcz bez niej by się impreza nie odbyła o tym tytule to  RYBA. Świeży pachnący grilowany pstrąg serwowany na miejscu przez "PUSTELNIĘ Ryby/Zajazd Rybacki". Podczas wydarzenia usłyszymy szanty, jak również koncerty zespołów: z Opola Lubelskiego "High Life" oraz "Słowiany" z Krakowa. Mamy nadzieję, że muzyka będzie nie tylko do posłuchania, ale i do potańczenia. W tym roku postanowiliśmy zakończyć wydarzenie potańcówką z DJ-em.

Zapraszamy Was wilki morskie z Opola Lubelskiego i okolic, niezależnie od wieku, do wzięcia udziału w konkursach i zawodach podczas imprezy plenerowej "Szanty i ryby" na Kąpielisku Miejskim w Opolu Lubelskim:

1. Rodzinne zawody kajakowe (zapisy w dniu imprezy u ratowników)

2. Turniej Siatkówki Plażowej (zapisy sekretariat OCK tel.81 827 25 67)

3. Otwarte Zawody Wędkarskie (zapisy PZW"Sazan" Opole Lubelskie sekretariat OCK udzieli informacji)

Zachęcamy do udziału w konkursach, zawodach i najważniejsze do wspólnego spędzenia czasu nad wodą.

Zapraszamy 28 lipca 2019r. od godziny 16.00, wstęp wolny
Zapraszamy w imieniu OCK, Gminy Opole Lubelskie, PUSTELNIA/Ryby/Zajad Rybacki, Stowarzyszenie Ratownictwa Polskiego, koło PZW "Sazan"