Stare Dobre Małżeństwo w maju.

Z pewnością słyszeliście już wieści, że grupa SDM zagra koncert w naszym mieście. Jeszcze kilka miejsc zostało :). Koncert odbędzie sie 10 maja o godz. 19.00 w sali widowiskowej OCK.
Legendarna grupa
 STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO wciąż przemierza koncertowe szlaki.  Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Blues dla Małej) po najnowsze, które ukazały się na najnowszej płycie zespołu.
Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na
 przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

Skład zespołu:
KRZYSZTOF MYSZKOWSKI – śpiew, gitara, harmonijka ustna
BOLO PIETRASZKIEWICZ – gitary, cajon
ROMAN ZIOBRO – kontrabas, gitara basowa
UWAGA! PREMIERA PŁYTY.
3 września 2013 miała miejsce premiera nowego dwupłytowego albumu Starego Dobrego Małżeństwa „Mówi mądrość”, więc na koncert zespół na pewno przyjedzie z nową płytą.
Bilety do nabycia w sekretariacie OCK w cenie 50 zł. Można również zarezerwować miejsca telefonicznie (81 827 25 67), prosimy o zakup zarezerwowanych biletów do 15 kwietnia.