Spotkanie autorskie z Jarosławem Jakimowiczem. 19 października 2021

Zapraszamy mieszkańców Opola Lubelskiego na spotkanie z Jarosławem Jakimowiczem, autorem książki pt. „Życie Jak Film, JAKIMOWICZ”. Znany aktor, prezenter, w 1995 zadebiutował na kinowym ekranie w roli Cichowskiego „Cichego” w filmie sensacyjnym Jarosława Żamojdy "Młode Wilki", który przyniósł mu znaczną popularność.

"Jaki naprawdę jest Jarosław Jakimowicz? Aktor, łobuz, kolorowy ptak, biznesmen? To szczera i subiektywna autobiografia wiecznie uśmiechniętego chłopaka, którego życie nie jest usłane różami. Opowieść o używkach, kulisach show-biznesu, podróżach, miłości i samotności. Autor nie kryje własnych błędów ani wybryków. Od dziecka marzył o kolorowym świecie, sam musiał podejmować ważne decyzje. Żyje według własnych zasad i nie boi się mieć własnego zdania. To barwna historia chłopaka z warszawskiej Woli, który wciąż sięga po marzenia" - informuje Oficyna 4EM, wydawca autobiografii Jarosława Jakimowicza.

O tej barwnej historii Jarosław Jakimowicz będzie opowiadał w środę 06 października w Opolskm Centrum Kultury w Opolu Lubelskim.

Termin: 19 października 2021r., godz.: 17.00