Remont Radiowego Żuka dobiegł końca!

żuk

Specjalne podziękowania dla Okręgowego Klubu Audi za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w akcję „Radiowym Żukiem przez region”. To za sprawą Mariusza Grudnia i klubowiczów OKA po wielotygodniowym remoncie Radiowy Żuk powrócił do Opolskiego Centrum Kultury przywrócony do służby społecznej i promocyjnej regionu. W dniu 21 października 2017 roku odbył się uroczysty odbiór pojazdu.
Działania Okręgowy Klub Audi wsparły osoby i firmy, z którymi OKA jest zaprzyjaźniony:
- PHU ADAMEX Paweł Żywicki
- Auto Complex Krzysztof Gajowy
- RJ Auto Jacek Lisek
- Stacja Wulkanizacyjna Mirosław Pyda
- Stacja Paliw Agro-Pal Głusko
- Mieszalnia Farb „Mietek”
- Elektromechanika OKA
- Lakiernia Samochodowa Tomasz Piłat
- Katarzyna Kręcisz – fanka Radia Progres i OKA
- BSS Partner
- Auto Euro
- Cmyk Druk
Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim oraz lokalne internetowe Radio Progres PL jeszcze raz pragnie złożyć płynące z głębi serca, serdeczne podziękowania za włączenie się do partnerskiej akcji pod hasłem: „Radiowym Żukiem przez region”. Wkład klubowiczów OKRĘGOWEGO KLUBU AUDI oraz wszystkich firm i osób prywatnych w odrestaurowanie i przywrócenie radiowego Żuka jest nieoceniony, to świadectwo bezinteresownej dobroci oraz integracji lokalnej w społeczności naszego regionu. Państwa pomoc i altruizm stanowi przykład godny naśladowania.
----------------
Kolejnym etapem jest wyposażenie auta w sprzęt umożliwiający rejestracje audycji poza studiem, czyli w regionie. Jesteśmy wdzięczni za Państwa głosy oddane w marketach Tesco w Opolu Lubelskim i Kraśniku, gdzie do końca października trwa konkurs Fundacji Tesco „Decydujesz , pomagamy”. Liczymy na Państwa głosy.