Podsumowanie koncertu dla Jacka. Zebraliśmy 13.670 złotych!

Drodzy, kochani, szanowni przyjaciele! Jesteście wielcy! Kwota jaką udało się zgromadzić w Koncercie charytatywnym dla Jacka to 13.670zł.
Ogromne podziękowania dla wszystkich uczestników wydarzenia, tak żywiołowo licytujących fanty na aukcjach. Dla ofiarodawców, czyli firm, instytucji i osób prywatnych, którzy tak licznie przekazali cenne i wyjątkowe przedmioty na aukcje koncertowe.
Wielkie chapeau bas dla artystów i zespołów muzycznych, dzięki którym udało się stworzyć znakomity program - trwający ponad 6 godzin! Od początku sala widowiskowo-kinowa Opolskiego Centrum Kultury była przepełniona pozytywnymi emocjami i wspaniałą widownią.
Wśród publiczności byli także nasi koledzy i przyjaciele, znajome twarze, które zawsze są gotowe wspierać nas i nasze cele w koncertach charytatywnych.
Nieocenione zaangażowanie pracowników Opolskiego Centrum Kultury, którzy całą swoją mocą zaangażowali się w przygotowanie i organizację akcji dobroczynnej dla Jacka.
Dziękujemy wszystkim, również Jackowi i Jego rodzinie, za pomoc przy koncercie, za przybycie, wzruszenia i radość jaka towarzyszyła nam wszystkim po tak udanym koncercie.
Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów na temat całej akcji, czyli śmiało możemy powiedzieć, że się udało. Była moc!
Dziękujemy!
Organizator: Opolskie Centrum Kultury
Patronat medialny: Opolska TV
Cel: Fundacja Siepomaga.pl - zakup protezy reki: https://www.siepomaga.pl/reka-jacka