Podsumowanie koncertów dla Eryka i dla Dominika.

spichlerz

W imieniu Eryka i Dominika, ich rodziców, Nieformalnej Grupy Młodzieży "Spichlerz" i wszystkich współorganizatorów chcieliśmy podziękować każdemu, kto dołożył swoją "cegiełkę" do naszego wydarzenia. Jako organizatorzy III-go Młodzieżowego Koncertu Charytatywnego (i pierwszego dziecięcego) jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni. Udało nam się w ciągu kilku tygodni przygotować i przeprowadzić dwa koncerty charytatywne, w wyniku których zebraliśmy łącznie 8358,36zł.
Większość z nas na co dzień jest uśmiechnięta, bawimy się ale też zdajemy sobie sprawę z poważnych problemów jakie dotykają naszych kolegów, przyjaciół. Młodzież, która była motorem tych wydarzeń nie ma zbyt wielu możliwości i siły sprawczej aby inaczej pomagać jak włożyć swoje umiejętności i zaangażowanie, tym sposobem pokazując, że jest gotowa wspólnie pracować w dobrym Celu.
Dziękujemy wszystkim, którzy wystąpili na scenie 14 listopada - całkowicie charytatywnie. Tym, którzy zadbali o zdjęcia, informacje w mediach, obsługę techniczną i całą otoczkę obu koncertów. Dziękujemy oczywiście publiczności, na której obecność, wparcie i właśnie taką hojność bardzo liczyliśmy. Dziękujemy wolontariuszom OCK za pomoc przy organizowaniu aukcji, nauczycielom i rodzicom z Zespołu Szkół nr 2 za współorganizacje koncertu dla Dominika, Młodzieżowej Radzie Gminy w Opolu Lubelskim za swój udział. Dziękujemy Tygodnikowi Lokalnemu "Wspólnota Opolska" za patronat medialny naszych (lokalnych i dotyczących naszej wspólnoty) działań.
Tych, którzy chcą jeszcze pomagać możemy już zaprosić na kolejny koncert 2 grudnia, który będzie organizowany z myślą o wsparciu Kasi Nowaczek z gminy Łaziska.
Wraz z młodzieżą z "opolskiego ogólniaka" ;) będziemy próbować zebrać odpowiednią kwotę pieniędzy aby spełnić Jej marzenie.
https://www.siepomaga.pl/lunapark-kasi

spichlerz