Orszak Trzech Króli - zapraszamy mieszkańców!

orszak

W dniu 6 stycznia 2016 r. „Orszak Trzech Króli” czyli barwny korowód, przy śpiewie kolęd przejdzie ulicami miasta Opole Lubelskie.

Tego właśnie dnia będziemy podążać za Świętą Rodziną i królami w poszukiwaniu tego, co jest w życiu najważniejsze i co nas ludzi może w pełni uszczęśliwić.
Program:
12.00 – Msza św. w Kościele p.w. Wniebowzięcia NMP w Opolu Lubelskim
13.00 – przemarsz ulicami naszego miasta na trasie: od Kościoła p.w. Wniebowzięcia NMP w Opolu Lubelskim do Opolskiego Centrum Kultury
14.00 – Koncert Kolęd w Opolskim Centrum Kultury
„Orszak Trzech Króli” to wydarzenie nie tylko religijne, ale również społeczne, promujące wartości rodzinne, integrujące lokalną społeczność, budujące więzi z miastem i jego mieszkańcami. Chcielibyśmy, żeby stał się okazją do fantastycznych, głębokich przeżyć wspólnego, rodzinnego świętowania Tajemnicy Bożego Narodzenia.
Do udziału w orszaku zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli – całe rodziny: dzieci i młodzież, rodziców, dziadków, a także nauczycieli, wychowawców i opiekunów, przedstawicieli instytucji i organizacji oraz Wolontariuszy (bez względu na wiek).
Organizatorem orszaku jest Opolskie Centrum Kultury, Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Opolu Lubelskim oraz Fundacja Orszak Trzech Króli.