Opolska TV - portal miejski Opola Lubelskiego

Portal Miejski Opolska TV

Klub dziennikarza Obywatelskiego współtworzony przez społeczność lokalną z Opolskim Centrum Kultury w dniu 14 marca 2019 zaprasza na nowotworzoną stronę internetową zawierającą m.in. informacje lokalne i publicystykę związaną tematycznie z Opolem Lubelskim oraz z innymi miejscowościami powiatu opolskiego. Mając świadomość jak wiele wydarzeń – wbrew pozorom – dzieje się w lokalnej przestrzeni całego powiatu, ilu interesujących ludzi i działań pojawia się w naszym otoczeniu, jesteśmy przekonani o niewątpliwej pozytywnej wartości tej inicjatywy.

www.opolskatv.pl - Portal Miejski

Opolska TV to nie tylko materiały audio-wideo i transmisje live. To również treści w formie tekstu, galerie zdjęć z możliwością komentowania i włączenia się w dyskusję. Będziemy dostarczać Państwu wiele bieżących wiadomości, np. z zakresu kultury, sportu, oświaty i rozrywki, a najważniejsze, że każdy będzie mógł przyczynić się do powstawania treści, wręcz je współtworzyć, ponieważ przewidujemy miejsce dla aktywnych „LOKALSÓW” z dowolnej dziedziny np. kultury, sportu, oświaty, fotografii, kulinariów etc. Jak to się mówi: „czym chata bogata” – zapraszamy do zainteresowania się Portalem Opolska TV oraz naszym Klubem Dziennikarza Obywatelskiego. Redakcja cały czas się rozbudowuje, a niebawem pojawią się nowe interesujące propozycje.

Oprócz lokalnych treści, na portalu odnajdziecie Państwo również kategorie dotyczące kwestii obywatelskich – publicznych, mających niebagatelny wpływ na nasze życie. Postaramy się je wskazać, chociażby po to by były pod ręką, by być na bieżąco w sprawach niewątpliwie istotnych.

Zespół redakcyjny działający jako Klub Dziennikarza Obywatelskiego (jak to powiedział kiedyś znany aktor w kultowym filmie) „otwiera swoje podwoje”, dla zainteresowanych promocją naszego regionu w wielu dziedzinach życia. Osoby zainteresowane współpracą, działaniem społecznościowym, ale jakże istotnym dla społeczności, zachęcamy do kontaktu i współpracy. W szczególności instytucje publiczne, chcące włączyć się do promocji działań swoich placówek, a także osoby prywatne z własnymi indywidualnymi pomysłami.

Aby to zrobić należy wypełnić formularz na naszej stronie w zakładce „KONTAKT„. Zapraszamy!