(Nie)znajomi - seans odwołany

KINO PLENEROWE - ODWOŁANE (sobota 11.07.2020)
Z przykrością informujemy, iż dzisiejszy seans plenerowy (Nie)znajomi, który miał odbyć się w Parku Miejskim o godz. 22.00, został odwołany z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych.
Osoby, które zakupiły bilet prosimy o kontakt osobisty z sekretariatem OCK od poniedziałku 13.07.2020r. lub telefoniczny: 818272567, w godz. 8.00 - 15.00.
Opolskie Centrum Kultury
------------

Już w najbliższą sobotę 11 lipca 2020r., o godz. 22:00 Opolskie Centrum Kultury, w ramach letniego kina plenerowego zaprasza na polską komedię romantyczną pt.: „(Nie)znajomi”.
Projekcja odbędzie się w amfiteatrze w Parku Miejskim. Bilet wstępu: 10zł. Bilety do nabycia na miejscu od godz. 21.00 oraz przez internet w systemie EKO-BILET.

„(Nie)znajomi” - to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę.
Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.
W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

ZAPRASZAMY!