Nauka tańca Hip Hop w OCK - Karol Polssky Polak

Opolskie Centrum Kultury prowadzi nabór dla zainteresowanych nauką tańca Hip Hop, w wieku od minimum ośmiu lat, na cykliczne warsztaty prowadzone przez Karola Polssky Polak. Zapisy oraz informacje pod numerem telefonu 818272567 oraz w sekretariacie OCK. Zajęcia odbywają się w każdą środę w sali tanecznej Opolskiego Centrum Kultury.

Instruktor: Karol Polssky Polak - nauczyciel tańca, choreograf, a także tancerz znany między innymi z programu Mam Talent. Tańcem zajmuje się od najmłodszych lat. 
Od lat kształci się u najlepszych tancerzy i choreografów z całego świata  oraz czynnie bierze udział w zawodach organizowanych w kraju jak i za granicą, na których bardzo często sięga po najwyższe laury np. Rytm Ulicy 2019 - 1 miejsce Hip Hop Solo 21+ oraz Eat Your Feet 2018 - 1 miejsce Hip Hop 1vs1.
Na scenie Street Dance występuje także w roli jurora na wielu zawodach w Polsce. Prowadzi zajęcia, warsztaty taneczne w całym kraju oraz promuje najważniejsze wartości kultury Hip Hop. W swoim spektrum działalności, posiada także doświadczenie we współpracy jako instruktor tańca  z osobami niepełnosprawnymi oraz z ośrodkami resocjalizacyjnymi.
W swojej działalności artystycznej jako tancerz i nauczyciel kładzie nacisk na oryginalność, kreatywność oraz wiedzę. Styl Karola to Freestyle Hip Hop Dance, do którego czerpie szerokie inspiracje z innych form tańca takich jak Breaking, Top Rock, Popping/Boogaloo, Locking, Waving oraz innych, co sprawia, że jego styl jest dynamiczny i nieprzewidywalny.