Najciekawsze projekty maskotek OCK - konkurs trwa

maskotka

Kochani, serdecznie dziękujemy za wszystkie przygotowane projekty maskotek OCK. Dziękujemy za kreatywne i oryginalne pomysły oraz mamy nadzieję, świetną, wspólną zabawę! Wpłynęło do nas aż 25 waszych pomysłów. Jednak najbardziej zainspirowały nas trzy prace, które nie sposób pominąć.
Projekt uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Opolu Lubelskim jest niezwykle kreatywny i prezentujący różne aspekty działalności naszej instytucji. Co ważne, twórcy tego projektu Karolina Pikuła, Joanna Gołofit, Kinga Ogonek, Ani Ghazarian, Karolina Wilczyńska, Aleksandra Ryś nie ograniczyli się jedynie do przedstawienia graficznego swojego pomysłu ale wykonali z dużą starannością prototypy maskotek w różnych odsłonach. Dziękujemy wam za zaangażowanie i jak mniemamy sporą zabawę przy łamaniu głów. Czego dowodem są równie ciekawe pomysły dotyczące imienia naszej maskotki! W każdym razie my bawiliśmy się doskonale przy odczytywaniu waszego opisu i własnej interpretacji inspirujących zabawek. Czyżby nasza instytucja była tak kusząca czy też może tak przebiegła, że maskotka otrzymała postać węża?
Projekt graficzny słodki miś – OCK urzekł nas niezwykłym spojrzeniem pluszaka, z którym z pewnością każdy malec chciałby się zaprzyjaźnić. Jej twórcami są: Bianka, Marika, Anna, Jacek Wrzochol, Mariola i Henryka Zydorczyk. Jaka szkoda że taki słodziak pozostał jedynie na kartce papieru… Nie mamy niestety takich mocy aby go ożywić…
Z kolei Łukasz Wójtowicz, uczeń kl. II Gimnazjum w Kluczkowicach zaproponował maskotkę „Opolusia” – jelenia nawiązującego do tradycji terenów sadowniczych i leśnych. Jego ubranie zdobią owoce i warzywa nawiązujące do charakteru naszego regionu oraz logo OCK. I choć sadownictwo i leśnictwo są dość luźno związane z naszą działalnością to jednak ujął nas oryginalny pomysł, staranne wykonanie i trafny dobór materiałów.
Jeszcze raz gratulujemy pomysłów. Mamy nadzieję, że będą przyczynkiem do kolejnych kreatywnych spotkań i ciekawych realizacji. Dlatego też nadal czekamy na najciekawszą pracę, która zostanie okrzyknięta maskotką OCK. A zatem UWAGA!!! KONKURS TRWA NADAL!!!
Tymczasem twórców prac wymienionych powyżej postanowiliśmy nagrodzić karnetem do kina Opolanka na wybrany przez Was film!!! Po odbiór zapraszamy do sekretariatu OCK.