Martynka wygrywa Szachową Ligę!

20.05.22 odbył się ostatni , ósmy turniej  Ligi Szachowej organizowany przez GBiDK w Karczmiskach. Zawodnicy podzieleni na trzy kategorie zbierali punkty ligowe od jesieni zeszłego roku. W piątkowym turnieju zwyciężyli: Jan Dudziak (Opole Lub) OPEN, Hubert Witczak (Karczmiska) JUNIORZY i Martyna Smyrgała (Opole Lub) KOBIETY. Miło nam donieść że Martynka reprezentująca nasze Koło Szachowe działające przy OCK wygrała również klasyfikację końcową wśród Pań, a jej brat Bartek pomimo że był jednym z najmłodszych juniorów zajął  wśród nich czwarte miejsce. Gratulujemy!
Ogółem sklasyfikowano 24 szachistów i szachistek z powiatów opolskiego i puławskiego.