Manufaktura Smaków 2018. 24 czerwca 2018

Manufaktura Smaków w tym roku rozpocznie tradycyjnie Msza Św. w Kościele Parafialnym p.w. Wniebowzięcia NMP o godz.12.00 tuż po mszy w centrum miasta wspólnie zatańczymy poloneza i zaprosimy Państwa na wspólne niedzielne świętowanie do Parku Miejskiego, w którym od godz.14.00 rozpocznie się VI Święto Produktu Lokalnego z wieloma atrakcjami i konkursami. Na późne popołudnie proponujemy Państwu występy na dużej scenie, a rozpoczniemy od prezentacji konkursowej Festiwalu Progresman 2018, podczas których zagrają wybrane drogą preselekcji młode lecz profesjonalne zespoły wokalno-instrumentalne (rock, blues, reagge, ska, itp).
Park Miejski będzie wypełniony wieloma atrakcjami m.in. Owocowa Strefa Orzeźwienia, Degustacja Produktów Lokalnych, stoiska promocyjne. Zgodnie z tradycją od godz.14.00 na boisku za parkiem odbędzie się Turniej Piłkarski Sadowników.

Festiwal jak i dwudniowe wydarzenia Manufaktury Smaków podsumuje koncert gwiazdy wieczoru: KAMIL BEDNAREK z zespołem PIĄTY ELEMENT i na koniec pokaz fajerwerków.

Już dziś zapraszamy również na niedzielę i tak jak w sobotę postaramy się zadbać, aby cały dzień i wieczór był spędzony atrakcyjnie dla najmłodszych i tych starszych, żeby było coś dla duszy i ciała niezależnie od wieku ;-)

Patronat Honorowy wydarzenia – Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski,
Sponsor Główny wydarzenia – Perła Browary Lubelskie S.A.

ms