MAŁY KONKURS LITERACKI - multimedialna propozycja WOK Lublin

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie za pośrednictwem naszej placówki zaprasza do zabawy "I WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH UCZESTNIKÓW 39. MAŁEGO KONKURSU LITERACKIEGO".

Informacje od Organizatora:

Kochani Recytatorzy, Nauczyciele i Instruktorzy

Uczniowie klas I-VI Szkoły Podstawowej

Nagrajcie telefonem komórkowym lub kamerą, przy pomocy Rodziców lub starszego Rodzeństwa, przygotowany przez Was wiersz lub fragment prozy i prześlijcie do nas. Czas trwania prezentacji: do trzech minut. Najciekawsze z nich pokażemy na naszym Facebooku i na stronie Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie. Jeśli zainteresowanie będzie duże powołamy komisję, która oceni i nagrodzi najbardziej oryginalne pod względem doboru repertuaru i interpretacji wykonania.

      Przegląd nie ma charakteru konkursu recytatorskiego. Jest propozycją ciekawego i edukacyjnego spędzenia czasu podczas przymusowej dla nas wszystkich izolacji. Wierzymy, że taka forma aktywności pozwoli pokazać szerokiej rzeszy ludzi Wasze talenty i zainteresowania, a także umiejętność podejmowania nowych wyzwań, w obliczu nieprzewidzianych zdarzeń. Udowodnijcie nam wszystkim, że recytacja jest Waszą pasją, sposobem na przekazanie emocji, rozmową z nami prowadzoną pięknym, literackim językiem.

      Każdy z uczestników nadsyła również drogą mailową wypełnioną i podpisaną przez opiekuna prawnego (obowiązkowo w przypadku osób niepełnoletnich), Kartę Zgłoszenia udziału w konkursie. Kartę – po wydrukowaniu,wypełnieniu i podpisaniu – należy sfotografować i przesłać na adres: wok.oficyna.lublin@gmail.com do 17 czerwca 2020 r.

Więcej szczegółów, regulamin i dokumenty dostępne są na stronie Organizatora - http://www.wok.lublin.pl/index.php?item=maly-konkurs-recytatorski

KARTA ZGŁOSZENIA - POBIERZ

INSTRUKCJA PRZESYŁANIA FILMÓW - POBIERZ