Lokalne Radio Internetowe PROGRES przy OCK! Szukamy pasjonatów.

RADIO PROGRES

Zapraszamy mieszkańców Opola Lubelskiego i okolic do udziału w tworzeniu LOKALNEGO RADIA INTERNETOWEGO. Planujemy stworzyć radio niekomercyjne, hobbystyczne działające na zasadach wolontariatu jako jedno z wielu istniejących już działań Opolskiego Centrum Kultury.
Poszukiwane są osoby w każdym wieku, mogące poświęcić swój czas społecznie w zamian za zdobywanie ciekawego doświadczenia w realizacji interesującego i dającego satysfakcję przedsięwzięcia. 
Zarówno radio jak i jego społeczność tworzone będą od samych podstaw. Dzięki temu będzie okazja poznać mechanizmy działania internetowego radia lokalnego i włączenia się w kreowanie jego charakteru.
Osoby zainteresowane zachęcamy do przemyślenia propozycji, do szukania pomysłu na odnalezienie siebie i swoich pasji w tworzeniu tego nowego źródła szeroko pojętej lokalnej informacji, kultury, rozrywki, a zarazem dobrej choć pracochłonnej zabawy.
W najbliższym czasie podamy termin pierwszego spotkania, zapraszając do udziału w dyskusji na tematy techniczne, organizacyjne oraz funkcjonowania takiej "rozgłośni" w przestrzeni lokalnej.
jazzwg@gmail.com - jeżeli jesteś przekonany do tego pomysłu i chcesz aktywnie w nim uczestniczyć wyślij swój e-mail
Paweł Januszek

www.radioprogres.pl <- słuchaj!

news: mamy już nazwę naszego radia: Radio Internetowe PROGRES oraz LOGO, budujemy stronę internetową:

radio