Laureat Opolskiego Topora 2016 wybrany!

top

15 grudnia 2016 roku odbyła się już po raz ósmy uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza Opola Lubelskiego dla najaktywniejszych społecznie przedsiębiorców z terenu gminy Opole Lubelskie. Laureatem Opolskiego Topora 2016 została znana z produkcji opolskich „krówek” firma GEOMAX Misztal - Stateczny.
Podczas uroczystej gali wręczenia nagród swoje wyróżnienie przyznało i wręczyło także powołane w czerwcu tego roku Stowarzyszenie Owocne Inwestycje skupiające firmy z regionu Opola Lubelskiego i działające na rzecz promocji lokalnych firm i produktów pod szyldem wspólnej marki – Opole Lubelskie – Owocne Inwestycje. Laur Przedsiębiorczości od stowarzyszenia otrzymała Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Samopomoc Chłopska w Opolu Lubelskim, a w uzasadnieniu przyznania nagrody wskazano wieloletnią działalność Spółdzielni na opolskim rynku oraz dostosowywanie oferty do współczesnych potrzeb konsumentów.
Podczas uroczystości odbyła się także projekcja filmu podsumowującego pierwszy rok działalności opolskiego Centrum Obsługi Inwestora oraz zmiany jakie zaszły w mijającym roku u wybranych członków Stowarzyszenia Owocne Inwestycje. Krótką prelekcję na temat systemu kart lojalnościowych wprowadzonego w Świdniku wygłosił także Bartłomiej Pejo z Biura Obsługi Inwestora w Świdniku.
Burmistrz Opola Lubelskiego wręcza „Opolski Topór” corocznie przedsiębiorcom, którzy aktywnie wspierają wszelkie inicjatywy społeczne w naszej gminie. Wspierają wydarzenia kulturalne i sportowe. Udzielają pomocy szkołom, organizacjom społecznym czy biorą udział w akcjach charytatywnych. „Nagradzamy i wyróżniamy w ten sposób tych, którym nasze inicjatywy oraz inicjatywy innych tutejszych jednostek i szkół nie są obojętne, i chętnie wspierają nasze działania, ofiarując różnego rodzaju pomoc. Ważny jest tu także aspekt integracyjny, raz w roku możemy się wspólnie spotkać i porozmawiać o istotnych kwestiach dotyczących opolskich przedsiębiorców.  Bardzo się cieszę, że w tym roku nasi przedsiębiorcy pojawili się tak licznie, jak również, że byli wśród nich nasi nowi partnerzy, którzy swoje przyszłe inwestycje postanowili zlokalizować właśnie u nas” – mówi Burmistrz Opola Lubelskiego Dariusz Wróbel.
Tegoroczna uroczystość odbyła się w Opolskim Centrum Kultury i została uświetniona koncertem Jacka Borkowskiego.  Organizatorami wydarzenia byli: Opolskie Centrum Kultury i Gmina Opole Lubelskie.
Tym razem kapituła konkursu przyznała trzy wyróżnienia i nagrodę główną. Oto lista nagrodzonych:

LAUREAT
GEOMAX – Misztal – Stateczny

wyróżnienie
Powiatowy Bank Spółdzielczy w  Opolu Lubelskim

wyróżnienie
PANDA – Jerzy Plis, Marcin Plis

wyróżnienie
Kwiaciarnia Frezja – Agnieszka Pyda - Mędyk

źródło UM Opole Lubelskie
http://opolelubelskie.pl/aktualnosc/opolski-top%C3%B3r-2016-dla-firmy-geomax

Fotorelacja: Karolina Dygus