Konkurs „Maskotka Opolskiego Centrum Kultury”

kon

Masz pomysły, lubisz działać? Wymyśl maskotkę, która kojarzy się z kulturą, a dokładniej z Opolskim Centrum Kultury. Liczymy na to, że to właśnie twój ciekawy pomysł zmaterializuje się - czyli, że to właśnie Ty zostaniesz autorem maskotki, która będzie promować nasze Opolskie Centrum Kultury.
Następna dobra wiadomość jest taka, że nie musisz tego robić sam. Wystarczy, że zgromadzisz swoich bliskich rodzinę lub grupę kolegów albo koleżanek (zespół może liczyć max. 6 osób). Opiszecie i narysujecie wasz pomysł, a rodzic lub nauczyciel wyśle do nas zgłoszenie.
Przyznamy, że zaczęliśmy wymyślać imię dla tej miłej, cieszącej oko i sympatycznej maskotki, ale przecież przywilej ten jest w pierwszej kolejności wasz- czyli kreatywnych rodzin i uczniów na każdym etapie kształcenia.
Jedyny wymóg z naszej strony polega na tym, żeby w trakcie tworzenia po prostu wspólnie spędzić razem czas na dobrej zabawie. My ten czas będziemy przedłużać zapraszając zwycięzców do wspólnego wyjścia do kina. Główną nagrodą jest voucher na 3 seanse dla całej grupy do Kina Opolanka na dowolnie wybrany film.
Tak więc wymyślajcie i twórzcie w dowolnej technice i nazywajcie wasze pomysły, a my zapewniamy wejściówki do kina i uścisk dłoni dyrektora OCK uwieczniony
na pamiątkowym zdjęciu w ramce.
No dobrze jeżeli, ktoś w tym momencie zapyta- ale o co chodzi ? Wypada dopowiedzieć, że projekt maskotki oraz jej imię mogą (ale nie muszą) nawiązywać lub zawierać elementy logo Opolskiego Centrum Kultury. Konkurs będzie trwał od 10 sierpnia do 10 października 2016 r. Termin nadsyłania prac upływa 10 października 2016 r. Wysyłacie pocztą zwykłą lub e-mail na adres: Opolskie Centrum Kultury, ul. Lubelska 30, 24-300 Opole Lubelskie, e-mail: sekretariat@ockopolelubelskie.pl

Do pobrania: Regulamin konkursu