Koncert zespołu PAWKIN - dla ADASIA. 20.11.2016, godz.16.00

pawkin

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na koncert zespołu Pawkin, w ramach IV Młodzieżowego Koncertu Charytatywnego. W tym roku gramy DLA ADASIA, brata Wiktorii Skrzypiec - naszej OCKowej wolontariuszki, który jak młody wojownik dzielnie zmaga się z nowotworem. 

Mamy już pierwszych artystów, którzy potwierdzili chęć wsparcia naszej akcji. Mamy gwiazdę koncertu - zespół PAWKIN, który zagra drugiego dnia - w niedzielę o 16.00.
Jest też wiele pomysłów aby to wydarzenie było jak zawsze wyjątkowe. Oczywiście będą aukcje wielu ciekawych fantów. Będziemy licytować w trakcie koncertu oraz na internecie. Liczymy na wsparcie naszej akcji w postaci datku do szkatuły, która jak co roku znajdzie się przy wejściu na salę koncertową. Będą także aukcje ciekawych fantów. ZAPRASZAMY w niedzieę 20 listopada 2016 do OCK już na godz. 15.00.

Koncert rozpocznie się o godz.16.00. Wstęp wolny. Liczymy na datki, które przeznaczone zostaną na leczenie Adasia!

Fotorelacja

pawkin

O zespole:

Zespół Pawkin istnieje od listopada 2011 roku, jednak początki działalności tej lubelskiej formacji sięgają roku 2006, kiedy to nagrany został singiel „BLUES MIESZKA w POLSCE”. Kompozycja Sławka Wierzcholskiego znalazła się na pięciopłytowej Antologii Polskiego Bluesa. W nagraniu udział wzięli między innymi: Andrzej Pawka, Irek Muszyński, Sławek Wierzcholski, Marek Raduli, Tomek Bidiuk oraz grupa zaprzyjaźnionych Muzyków.

Od wznowienia działalności w 2011 roku, Pawkin wydał 5 singli oraz teledysków. „Zaufaj Mi Jeszcze Raz”, „To Co Chcesz Usłyszeć”, „Pomóż Mi”, „To Jest Miłość” oraz „Nas Już Nie Ma”. Single pochodzą z płyty „TAKA JAK TY”, która została wydana 8 marca 2014 roku. 2 marca 2016 roku zespół nagrał piosenkę i teledysk „Daj Mi Szansę”, kierując się w nieco inną stylistykę. Obecnie jednak formacja jest na etapie nagrywania drugiej płyty, której producentem został Jarosław „Jasiu” Kidawa. Będzie do powrót do stylistyki rockowej i mamy nadzieję, że pozytywne zaskoczenie na polskim rynku muzycznym.

Pawkin ma za sobą niezaprzeczalny sukces, jakim był występ w półfinale V edycji programu MUST BE THE MUSIC. Znajdując się w grupie 32 wykonawców wyłonionych spośród ponad 11 500, którzy próbowali swoich sił w 5 edycji tego programu. Zespół miał okazję zaprezentować się 9 milionowej publiczności.

Powracając do korzeni zarówno w roku 2014 jak i 2015, Pawkin zagrał z zaproszonymi Gośćmi, oddając duszę bluesowej muzyki na Ogólnopolskim Festiwalu Bluesowym KRAŚNIK BLUES MEETING. Z okoliczności tej Imprezy powstał bardzo spontanicznie i od muzycznego serca PAWKIN Blues Project. W roku 2016 powstał również z okazji Festiwalu KRAŚNIK BLUES MEETING, specjalny PAWKIN „DŻEM” PROJEKT w którym muzycy wykonali wybrane kompozycje zespołu DŻEM oddając hołd Ryszardowi Riedlowi i zespołowi DŻEM.

Zespół wykonuje na koncertach przede wszystkim utwory autorskie, ale często kusi się o znakomite covery, łącząc stylistykę Rock, Pop, Blues… Koncerty odkrywają każdorazowo nowe oblicza muzyków oraz całego zespołu… Obecnie PAWKIN pracuje nad nową płytą, która będzie kolejnym krokiem, a wkrótce powiemy o tym więcej…

Skład zespołu:
Andrzej Pawka - wokal
Piotr Koszałka - gitara
Maciej Płokita - gitara
Lesław Krasoń - bas
Bartek Abramowicz - instrumenty klawiszowe
Ireneusz Muszyński - perkusja
Strony internetowe:
www.pawkin.pl
www.facebook.com/pawkin.band

Kiedy: 20.11.2016, godz.16.00

Gdzie: OCK sala widowiskowo-kinowa

pawkin

ZAPRASZAMY!!!

spichlerz