Koncert zespołu Infradźwięki

Infradźwięki to zespół z Opola Lubelskiego. Paweł Kuś, Grzegorz Łyjak i Łukasz Pruchniak. Prekusja, gitara i gitara basowa.
Po wielu latach przyjaźni i wspólnego muzykowania, zachęcani przez znajomych i Jacka Szabrańskiego zdecydowaliśmy się na nagranie swojej pierwszej płyty.
Jacek zainteresował się naszą muzyką, słysząc ją podczas wspólnego występu z grupą Nerwowe Wakacje i skierował nas celem rejestracji materiału do Macieja Cieślaka, który wyprodukował naszą sesję i podzielając entuzjazm Jacka- zaproponował nam wydanie płyty w wytwórni MY SHIT IN YOUR COFFEE.
Oto kilka refleksji dotyczących granej przez nas muzyki autorstwa osób, którym zawdzięczamy powstanie płyty IN<>ME :
„Atutem zespołu infradźwięki jest zestawienie zaściankowego punktu wyjścia z kameralnymi, osobistymi emocjami podanymi w stylistyce, która oprócz tego, że nosi silne znamiona indywidualizmu, wskazuje na szerokie horyzonty muzyczne. To niemal czterdziestoletni ojcowie rodzin z Opola Lubelskiego, którzy od kilkunastu lat grają dla własnej przyjemności i okazuje sie, ze wychodzi z tego coś na światowym poziomie.” Maciej Cieślak, Ścianka
„Debiut Infradźwięków to płyta poruszająca swoją delikatną emocjonalnością i subtelnym liryzmem. Płyta ładnie smutna, napisana drobnym dźwiękiem ale przez dojrzałą, wprawną rękę muzyków doświadczonych, już na starcie głębokich, co się po prostu czuje. Terapeutyczne kompozycje Infradźwięków wyciszają i koją, jednocześnie wciągając jak fabularne mini - scenariusze które trzeba śledzić do ostatniej nuty. Ten album często będzie gościć w moim odtwarzaczu, jeszcze dziś wieczorem puszczę go mojej dziewczynie. Infradźwięki to muzyka zdecydowanie wieczorna, taka po której dobrze i kolorowo się śpi.” Jacek Szabrański, Nerwowe Wakacje, The Car Is On Fire

Koncert odbędzie się 2 sierpnia o godz. 20.00. (sala widowiskowa OCK)

Bilety w cenie 5 zł, rezerwacja telefoniczna - 81 827 25 67