Koncert Pawła Orkisza - "W hołdzie Bohaterom"

Opolskie Centrum Kultury zaprasza 15 sierpnia 2020r. na Koncert Pawła Orkisza, krakowskiego poety i barda. Wydarzenie związane jest z 100. rocznicą Bitwy Warszawskiej oraz ze Świętem Wojska Polskiego.

Uroczystości rocznicowe dla mieszkańców naszego miasta wstępnie zaplanowane były jako uroczysta impreza plenerowa w Parku Miejskim. Niestety, koronawirus ponownie pokrzyżował nasze plany. Pragniemy jednak przeprowadzić choć tą artystyczną część uroczystości, po to, aby w patriotycznej zadumie, słuchając przepięknych pieśni o Polsce, uczcić pamięć Bohaterów walczących za nasza Ojczyznę.

Autor niezwykłych ballad, przepięknych pieśni i płyt z muzyką leczącą duszę - tak w mediach opisują twórczość Pawła Orkisza uczestnicy Jego koncertów i na takie spotkanie liczymy i my. Nie będzie to pierwsze spotkanie mieszkańców Opola Lubelskiego z muzykiem, gdyż Paweł Orkisz gościł w naszym mieście już dwukrotnie (Bardoteka, Szanty i Ryby w Opolu Lubelskim).

Serdecznie zapraszamy na koncert "W hołdzie Bohaterom", który odbędzie się przed budynkiem Opolskiego Centrum Kultury. 15 sierpnia 2020r. o godz. 17.00.

W związku z restrykcjami wprowadzonymi w ramach walki z koronawirusem, prosimy uczestników do stosowanie się do regulacji i obowiązujących obostrzeń w trakcie trwania imprezy .

paweł orkisz