Koncert Laureatów XVIII Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

W dniu 05.01.2020r. zapraszamy wszystkich na Koncert Laureatów w Opolskim Centrum Kultury, którego gwiazdą wieczoru będzie Aneta Dąbska. W repertuarze polskie kolędy w aranżacjach jazzowych, bluesowych oraz rozrywkowych.
Skład zespołu: Aneta Dąbska -wokal, Marcin Dąbski-gitara, Patryk Czyżewski- piano oraz Michał Wąsik- bas.

Aneta Dąbska - wokalistka, pianistka, pedagog. Ukończyła z wyróżnieniem wokalistykę na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa UMCS w Lublinie w klasie Krystyny Prońko oraz Moniki Malec-Piotrowskiej. Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I i II st. w klasie fortepianu. Laureatka wielu konkursów wokalnych. W roku 2009 zagrała na planie serialu "Londyńczycy II " wykonując tam dwie serialowe kompozycje. W roku 2012 nagrała płytę na rynek włosko-argentyński i dostała zaproszenie na Festiwal "Music Ambiente" w San Remo we Włoszech. Wystąpiła na deskach słynnego Teatru Ariston wykonując własną kompozycję podczas festiwalu. W 2017 roku nagrała płytę świąteczną ze swoimi uczniami "Kolęda dla przyjaciela". Właścicielka firmy Aneta Dąbska Studio Muzyki Rozrywkowej w Lublinie.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Burmistrz Opola Lubelskiego Sławomir Plis oraz ks. Krzysztof Kozak Proboszcz parafii pw.WNMP w Opolu Lubelskim.