Koncert Katarzyny Groniec - 15 października w OCK

groniec

KATARZYNA GRONIEC ZAPRASZA NA WYJĄTKOWE SPOTKANIE Z UTWORAMI AGNIESZKI OSIECKIEJ W OPOLSKIM CENTRUM KULTURY.

W życiu Agnieszki Osieckiej liczyły się tylko uczucia, jak w malarstwie. Osiecka pisała przede wszystkim o miłości, ukazując rożne jej aspekty, barwy jasne i ciemne. Pesymizm w tej twórczości wynikał głównie z poczucia niespełnienia i tymczasowości istnienia. Realizm miesza się tu z baśniowością i magią, liryzm przeplatany bywa ironią i sceptycyzmem. Osiecka potrafiła nadać swoim utworom ciekawą fabułę, szaleńcze tempo akcji, rozbudzić fantazję swoich odbiorców i zapewnić im świetną zabawę podczas lektury.

Katarzyna Groniec nie jest pierwszą artystką, która sięga po twórczość Agnieszki Osieckiej. Nagrała album zatytułowany "Zoo z piosenkami Agnieszki Osieckiej", które konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną. Będą to m. in. "Wielka woda", "Kokaina", "Dzikuska", "Zoo", "Piosenka o życiu ptasim".

Koncert odbędzie się 15 październik o godzinie 18.00 w Opolskim Centrum Kultury. Bilety w cenie 50zł do nabycia w sekretariacie OCK.
Podczas koncertu w z pewnością nie zabranie tych wszystkich utworów przepełnionych wrażliwością, tajemniczością czy kreatywnością, które znalazły się na płytowym wydaniu. Serdecznie zapraszamy do słuchania.
Szczególnie zapraszamy grono pedagogiczne, ponieważ jest to idealny czas na spędzenie wolnej chwili przy muzyce Katarzyny Groniec.

Kiedy: 15 październik

Cena: 50zł

WYDARZENIE NA FB: https://www.facebook.com/events/287603645052924

groniec