Koncert charytatywny "Dla Jacka"

Opolskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców Opola Lubelskiego i okolic na wydarzenie dobroczynne Koncert Charytatywny "Dla Jacka", który organizowany jest w partnerstwie z Fundacją SiePomaga oraz z rodziną i przyjaciółmi Jacka Mroczkowskiego. Jacek latem 2019 roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi, w wyniku którego stracił prawą rękę. Od kilku miesięcy jako podopieczny Fundacji SiePomaga stara się zebrać środki na protezę ręki. Wspiera Go w tym żona oraz córki, które mobilizują przyjaciół i znajomych, aby zebrać pieniądze. Opolskie Centrum Kultury wraz z partnerami postanowiło włączyć się do akcji organizując koncert charytatywny w dniu 19 stycznia 2020r.

STARTUJEMY W NIEDZIELĘ 19 STYCZNIA 2020:

o godz 15.00 - występy dzieci, wokalistow i grup tanecznych

o godz. 16.30 - część poświęcona aukcjom koncertowym

godz. 18.00 - koncert solistów (młodzież) oraz zespołów muzycznych, a wśród nich: Stay Alive z Puław, Standard Brass Band oraz Arbuz,

Jacek jest perkusistą, ma wielu muzycznych przyjaciół, którzy wystąpią podczas imprezy. Tego dnia dla Niego zagrają zaprzyjaźnione zespoły muzyczne, odbędą się aukcje oraz kwesta. Cała zebrana kwota zasili konto Fundacji SiePomaga. Zapraszamy do włączenia się do wydarzenia. Wszelkie informacje pod numerem 818272567.

dla jacka