Menu pod Prezentacją graficzną
Jesteś tutaj
Kolejność przesłuchań - XVIII Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek "Polska Kolęda"
Kolejność przesłuchań na XVIII Festiwal Kolęd i Pastorałek „Polska Kolęda”
WTOREK 17.12.2019
Rozpoczynamy o godz. 9:00
1 Milena Ostrowska
2 Julia Bielak
3 Kalina Maj
4 Jakub Rogala
5 Zespół przedszkolaków z Karczmisk
6 Zespół przedszkolny 5-latków z Karczmisk
7 Zespól wokalny „Rozśpiewane Nutki” z SP w Poniatowej
8 Kółko Muzyczne z przedszkola miejskiego w Poniatowej
9 Karolina Teter
10 Maja Ostapiuk
11 Natalia Waręcka
12 Nadia Klimek
13 Kornelia Gorajska
14 Blanka Beksiak
15 Anna Świrkosz
16 Zespół Wokalny z Chodla
17 Zespół Wokalny z Zagłoby (1)
18 Zespół Wokalny z Zagłoby (2)
19 Błażej Wicha
20 Julia Giza
21 Weronika Kubiś
22 Kinga Malec
23 Alicja Kozak
24 Muzyczna Karuzela - zespół wokalny
25 Wiktoria Jurak, Martyna Zielińska, Julia Kotowska
26 Grupa 0-3 z SP nr 2 w Opolu Lub.
27 Julia Kotowska
28 Bartosz Kramek
29 Bartosz Miziński
30 Jakub Błażejczyk
31 Piotr Ciupak
32 Lena Strzelecka
33 Oliwier Zawół
34 Antonina Hacia
35 Milena Kowalska
36 Szymon Małyska
37 Antonina Przybycień
38 Maja Chęć
39 Martyna Rosińska
40 Julia Wiczuk
41 Aleksandra Rutyna
42 Kamil Basiakowski
43 Zespół „Głuskowianki”
44 Zespół wokalno - instrumentalny z ZSZ w Opolu Lubelskim
45 Dziecięca Kapela Ludowa
46 Wiktoria Dzierżak
47 Wiktoria Mizińska
48 Karolina Borowiec
49 Wiktoria Skrzypiec
50 Gabriela Grzesik
51 Natalia Wiatrowska
Kolejność przesłuchań na XVIII Festiwal Kolęd i Pastorałek „Polska Kolęda”
ŚRODA 18.12.2019
Rozpoczynamy o godz. 9:00
1 Ada Kaszlikowska
2 Wiktor Pawełczak
3 Aleksandra Zarębska
4 Zespół: A.Kaszlikowska, M. Dobrowolski W. Pawełczak
5 Julia Turek
6 Oliwia Pyda
7 Marlena Duda
8 Patrycja Adamczyk
9 Amelia Czarnota
10 Julia Wrona
11 Zuzanna Trzeciak
12 Katarzyna Mędrek
13 Natalia Bryś
14 Martyna Molenda
15 Natalia Kosmowska
16 Julia Przychodzeń
17 Dziecięcy Zespół Wokalny „Music Girls”
18 Wokalny Zespół z Dąbrowy Wronowskiej
19 Grupa przedszkolna Pszczółki
20 Muzyczny Zespół Wokalny „Ina-Wena”
21 Kinga Charchuła
22 Amelia Bakalarz
23 Martyna Wójcik
24 Natalia Żuchowska
25 Julia Michalska
26 Bartosz Chołota
27 Alicja Mańko
28 Zuzanna Gajor
29 Malwina Mróz
30 Julia Rocka
31 Dominika Majcher
32 Magdalena Krysiak
33 Eryka Stateczna
34 Zespół wokalny z SP w Wilkowie
35 Zespół Amadeo z SP w Wilkowie
36 Dziecięca schola Promyczki
37 Katarzyna Zielińska z zespołem
38 Zespół WEGA
39 Zespół WEGA Junior
40 Julia Zielińska
41 Piotr Kułaga
42 Julia Cichot
43 Wiktoria Kocon
44 Julia Chemperek
45 Zespół Ludowy „Bojszczanki”
46 Tercet Kolędniczy z Józefowa n/Wisłą
47 Klub Seniora z Józefowa n/Wisłą
48 Zespół Ludowy KALINA
49 Zespół Vocal
50 Maja Woroniecka
51 Kornelia Szlachetka