Kolejność przesłuchań konkursowych w XVII Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Polska Kolęda"

koleda

Jak co roku, Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim z wielką przyjemnością zaprasza wszystkich wykonawców śpiewających kolędy i pastorałki do wzięcia udziału w XVII FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK "POLSKA KOLĘDA".
Liczymy, na to, iż podobnie jak co roku wzbudzi on wielkie zainteresowanie zarówno wśród nauczycieli muzyki i instruktorów, rodziców, jak również wśród samych wykonawców. Impreza nasza odbędzie się dn. 09 i 10 stycznia 2019r. (przesłuchania ) od godz. 9.00 w sali kinowej OCK. Koncert finałowy zaplanowaliśmy na dzień 20 stycznia 2019r. (niedziela). Gwiazdą Fwstiwalu będzie:

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Przyrodniczego "Jawor".

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Burmistrz Opola Lubelskiego Sławomir Plis oraz Proboszcz tutejszej parafii, ks. Krzysztof Kozak.

Oto kolejnośc prezentacji konkursowych:

9 stycznia 2019 (środa)

godz. 9.00
1. Zespół „ Wesoła gromada „ - Opole Lub.
2. Zespół „ Rozśpiewane przedszkolaki „ - Opole Lub.
3. Maciej Dobrowolski – Opole Lub.
4. Martyna Bednarczyk - Poniatowa
5. Anna Kalinowska - Wandalin
6. Karolina Mędrek - Wandalin
7. Zuzanna Kalinowska - Wandalin
8. Wojciech Grabek 
9. Izabela Caboń - Wilków
10. Kółko muzyczne „Wesołe nutki” - Poniatowa
11. Kółko muzyczne - Poniatowa
12.Milena Chmiel - Wandalin
13. Zuzanna Kramek - Wilków
14. Anna Adamek - Opole Lub.
15. Maria Babska
16. Szymon Strawa
17. Patrycja Adamczyk
18. Jakub Błażejczyk
19. Zespół wokalny „Drugaki”
20. Stefan Zdunek
21. Katarzyna Mędrek - Rogów
22. Łukasz Walasek - Wilków
23. Weronika Kubiś - Kazimierz Dolny
24. Martyna Molenda - Braciejowice
25. Julia Przychodzeń - Braciejowice
26. Julia Maciąg - Kępa Piotrawińska
27. Natalia Bryś - Kępa Piotrawińska
28. Karolina Strawa - OCK
29. Szymon Turski - Niezdów
30. Agata Boryc - Niezdów
31. Sylwia Pereć - Niezdów
32. Aleksandra Maksim - Lublin
33. Amelia Bakalarz - Opole Lub.
34. Mateusz Łakomy - Lublin
35. Weronika Sierocka - Puławy
36. Weronika Cempel Puławy
37. Magdalena Nowak - Puławy
38. Nela Zawadzka

godz. 13.00
39. Alicja Bełcik Opole Lub. ( instrumentaliści )
40. Wiktoria Wrona
41. Jacek Dacka
42. Amelia Lasota
43. Zespół „ Volare „ -Łaziska
44. Zespół wokalno-instrumentalny ( przy parafii w Kluczkowicach )
45. Zespół wokalny Akademii Talentów - Lublin
46. Zespół wokalno-instrumentalny Akademii Talentów- Lublin
47. Zespół rodzinny Łakomych
48. Zespół wokalny „ 4 roses” - Ziółków
49. Dziecięcy zespół wokalny OCK „Music girls” - OCK
50. Aleksandra Kopińska - Wilków
51. Urszula Kupisz - Wilków
52. Agata Barwińska - Opole Lub.
53. Karolina Czapla- Łaziska
54. Jan Starek - Lublin
55. Dominika Majcher - Opole Lub.
56. Karolina Wziątek - Ziółków
57. Joanna Dębała
58. Gabriela Sugier
59. Aleksandra Jóźwiak
60. Dorota Jemielniak - Januszówka
61. Iga Pyśkiewicz - Puławy
62. Wiktoria Skrzypiec Opole Lub.
63. Anna Jadach Opole Lub.
64. Edyta Frydecka Opole Lub.

10 stycznia 2019 (czwartek)

Godz. 9.00
1. Alicja Łakota – Opole Lubelskie
2. Julia Fauzer – Kluczkowice
3. Aleksandra Zarębska – Kluczkowice
4. Kinga Malec – Kluczkowice
5. Otylia Dębecka – Kluczkowice
6. Eliza Żak – Poniatowa
7. Kalina Maj – Opole Lubelskie
8. Julia Pyć – Opole Lubelskie
9. Wiktor Pawełczak – Opole Lubelskie
10. Helena Smyl – Łęczna
11. Filip Pietrzak – Łęczna
12. Oliwier Zawół – Kraczewice
13. Antonina Hacia – Kraczewice
14. Martyna Zganiacz – Niwica
15. Emilia Szcześniak – Łuków
16. „Kolędnicy wędrownicy” – Opole Lubelskie
17. Zespół „Rytmix” – Niwica
18. Zespół wokalny ze świetlicy kl. III – Opole Lubelskie
19. Zespół „Wesołe Gwiazdki” – Opole Lubelskie
20. Natalia Kosmowska – Opatowice
21. Amelia Szotek – Niwica
22. Hanna Zahuta – Niwica
23. Karolina Staniak – Łęczna
24. Oliwia Sermanowicz – Puchaczów
25. Zuzanna Gajor – Poniatowa
26. Martyna Rosińska – Poniatowa
27. Antonina Przybycień – Poniatowa
28. Oliwia Dzido – Łuków
29. Gabriela Łukasik – Łuków
30. Magdalena Krysiak – Lublin
31. Maja Mazurek – Lublin
32. Wiktoria Wieradzka – Poniatowa
33. Maja Woroniecka – Poniatowa
34. Julia Wrona – OCK
36. Marlena Duda – OCK

Godz. 13.00
36. Oliwia Sotka – Józefów n/W
37. Daria Chojecka – Józefów n/W
38. Kinga Charchuła – OCK
39. Kacper Skóra – OCK
40. Zuzanna Szczupak – Opole Lubelskie
41. Kamil Basiakowski – Kraczewice
42. Kornelia Szlachetka – Kraczewice
43. Patrycja Micek – Poniatowa
44. Aleksandra Rutyna – Poniatowa
45. Julia Niewielska – Kluczkowice
46. Karolina Borowiec – Opole Lubelskie
47. Katarzyna Zielińska – Poniatowa
48. Szkolny zespół SSP – Dąbrowa Wronowska
49. Zespół wokalny „Ósemka”- Puchaczów
50. Dziecięca Kapela Ludowa – Poniatowa
51. Zespół „Wega” – Opole Lubelskie
52. Zespół ZSO – Józefów n/W
53. Zespół wokalny „ Carillon” – Łęczna
54. Młodzieżowy Zespól Wokalny OCK – OCK
55. Zespół Folklorystyczny „Powiśle” - Łaziska