Kolejność prezentacji podczas 41. Małego Konkursu Recytatorskiego

Kolejność prezentacji podczas 41. Małego Konkursu Recytatorskiego - etap gminny. Konkurs odbędzie się 17.05.2022r. o godz. 10:00 w sali kinowo-widowiskowej Opolskiego Centrum Kultury.

PL.

Imię i nazwisko

klasa

repertuar

1

Maja Pętlicka

1

Jadwiga Charlewska - „Ja i UFO”

2

Mila Szychowska

1

Agnieszka Galicka – „Kolorowy Deszcz”

3

Nikola Ciekot

1

Jan Brzechwa – „Staś Pytalski”

4

Hanna Stańczak

1

Jan Brzechwa – „Pomidor”

5

Alan Górniak

1

Julian Tuwim – „Okulary”

6

Amelia Socha

1

Jan Brzechwa – „Kłamczucha”

7

Jan Kołodziejczyk

2

Jan Siwek – „Aniołek-Grzeczniołek”

8

Maksymilian Startsev

2

Zbigniew Dmitroca – Szerszeń i Wiersze”

9

Gabriel Kuś

2

Julian Tuwim – „Pstryk

10

Klara Chabros

2

Ludwik Jerzy Kern – „W królestwie kotów”

11

Julia Janoszczyk

2

Danuta Wawiłow – „Kruk i żabka”

12

Tymon Kaupke

2

Hanna Niewiadomska – „Zaraz”

13

Julia Adamczyk

3

Jan Brzechwa – „Jajko”

14

Lena Szychowska

3

Jan Brzechwa – „Samochwała”

15

Oliwia Czekaj

3

Jan Brzechwa – „Arbuz”

16

Alicja Łukasik

3

Jan Brzechwa – „Dwa koguty kałakuty” (fragm.)

17

Maja Malan

3

Jan Brzechwa – „Wiosenne porządki”

18

Olaf Szczucki

4

Joanna Olech – „Pompon w rodzinie Fisiów” (fragm.)

19

Aleksandra Nowak

1

Jan Brzechwa – „Psie Smutki”

20

Witold Piłat

1

Jan Brzechwa – „Entliczek – pentliczek”

21

Wiktor Superson

1

Jan Brzechwa – „Koziołeczek”

22

Amelia Banach

1

Danuta Wawiłow – „Niewidzialna plastelina”

23

Maria Jędryszek

1

Danuta Wawiłow – „czego mi się chce”

24

Tomasz Stępień

1

Eliza Rozdoba – „Zostań moim przyjacielem”

25

Dominika Michalak

1

Anna Kaca – „Lustro”

26

Aleksandra Kalinowska

1

Ewa Wójcik-Spera – „Marzenie o kotku”

27

Antoni Łajca

2

Krystyna Wołyńska – „Ciekawy Zajączek”

28

Maksymilian Szczerba

2

Aleksander Fredro – „Paweł i Gaweł”

29

Lena Kamińska

2

Agnieszka Frączek – „Całuski i Buziaczki”

30

Gabriel Gajdziński

2

Jan Brzechwa – „Żaba”

31

Natalia Piskorz

2

Józef Czechowicz – „Klinika lalek”

32

Maja Kramek

2

Dorota Gellner – „Brat”

33

Julia Toczek

2

Katarzyna Kowalska – „Jak to dobrze być dziewczynką”

34

Igor Pinkiewicz

2

Dorota Gellner – „Spacerek”

35

Maja Maciąg

2

Agnieszka Frączek – „Miss stonoga”

36

Krzysztof Flisiak

2

Agnieszka Frączek – „Dmuchawiec”

37

Lena Biernacka

2

Dorota Gellner – „Podróż”

38

Zofia Kijak

2

Julian Tuwim – „Spóźniony słowik”

39

Franciszek Jóźwicki

2

Julian Tuwim – „Lokomotywa”

40

Amelia Zielińska

2

Agnieszka Galica – „Komputer zachorował”

41

Maja Kołodziej

3

Maria Konopnicka – „Skrucha Józi”

42

Natalia Nawrot

3

Aleksander Fredro – „Małpa w kąpieli”

43

Ada Ptasińska

3

Hanna Niewiadomska – „Szklanka-przechwalanka”

44

Paulina Dudziak

3

Tadeusz Śliwiak – „Wilk u dentysty”

45

Łucja Kolesińska

3

Ludwik Jerzy Kern – „W królestwie kotów”

46

Weronika Wilczyńska

3

Dorota Gellner – „Zły humorek”

47

Lena Saban

3

Bożena Głodkowska – „Wiosna i moda”

48

Maja Kuś

4

Paweł Gołuch – „Mam talent”

49

Julia Wawrzonek

4

Marek Dąbrowski – Trudne Słowa”

50

Oliwia Ślązak

4

Jacek Cudny – „W sieci”

51

Anna Kalinowska

4

Wanda Chotomska – „Makaron”

52

Zuzanna Pączek

4

Joanna Olech – „Pulpet i Prudencja” (fragm.)

53

Lena Szczerba

4

Joanna Olech – „Pulpet i Prudencja” (fragm.)

54

Lena Kawa

4

Ludwik Jerzy Kern – „Kości”

55

Szymon Bieleń

4

Ludwik Jerzy Kern – „Dwa jeże”

56

Karina Kwietniewska

4

Zbigniew Dmitroca – „Dwie Sowy”

57

Rozalia Moryc

5

Józef Ratajczak – „Do góry nogami”

58

Lena Szymańska

5

Bożena Głodkowska – „Wiosna i moda”

59

Bartosz Smyrgała

5

Zdzisław Szczepaniak – „Pieska sprawa”

60

Jakub Błażejczyk

5

Ludwik Jerzy Kern – „Pstrykowianie”

61

Agnieszka Śliwińska

6

Marcin Brykczyński – „Matematyk”

62

Małgorzata Haraszczuk

6

Ewa Grętkiewicz – „Zakręcona na maksa” (fragm.)

63

Karolina Mędrek

7

Bolesław Leśmian – „Z lat dziecięcych”

64

Marta Smyrgała

7

Ludwik Jerzy Kern – „O rodzicach”

65

Marcela Solis

8

Wisława Szymborska – „Nic dwa razy się nie zdarza”

66

Antonina Maciąg

8

Sławomir Mrożek – „Przestroga”

67

Natasza Iwaniak

8

Halina Poświatowska – „list z 12 lutego 1966r”