Kino Plenerowe 25 lipca

Już w najbliższą sobotę 25 lipca 2020, o godz. 21:30 Opolskie Centrum Kultury, w ramach letniego kina plenerowego zaprasza na polską komedię romantyczną pt.: „(Nie)znajomi”.
Projekcja odbędzie się w amfiteatrze w Parku Miejskim. Bilet wstępu: 10zł. Bilety do nabycia na miejscu od godz. 20.30 oraz przez internet w systemie EKO-BILET.

„(Nie)znajomi” - to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę.
Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.
W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

// W przypadku deszczowej pogody kino zostanie odwołane.