Impreza rodzinna w Parku Miejskim / akcja charytatywna dla Neli

Już dziś zapraszamy w niedzielę 29 Maja 2022r. od godz. 15.00 do Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim na imprezę rodzinną połączoną z akcją charytatywną dla Nelki.
Wystąpią lokalni wykonawcy, a także zaproszeni Goście. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci. Podczas wydarzenia prowadzona będzie akcja charytatywna przez Komitett Społeczny Pomagamy Nelce.

https://www.siepomaga.pl/dla-nelki - "Chcielibyśmy, by nigdy nikt nie oceniał Neli przez pryzmat jej choroby. Zrobimy wszystko, by pomóc naszej córeczce, będziemy szukać wsparcia wszędzie – by tylko była szczęśliwa. Operacja, która może uratować jej sprawną przyszłość, została wyceniona na ponad milion złotych. Czy pomożesz nam w tej ciężkiej walce?

Urodziła się z taka malutka i bezbronna… Z niezwykle rzadką chorobą genetyczną – achondroplazją. Mimo że ma już dwa i pół roku mierzy tylko 75 centymetrów. Choroba objawia się skróceniem kończyn górnych i dolnych, większym obwodem główki oraz obniżonym napięciem mięśniowym. Nela jest rehabilitowana, korzystamy z pomocy wielu specjalistów, jednak nic nie pomoże jej tak skutecznie, jak operacja."