FINAŁ MASZ TALENT - GŁOSOWANIE FINAŁOWE

Zapraszamy na transmisję on-line Finału Masz Talent. Start o godz. 19.00 na profilu Facebookowym Opolskiego Centrum Kultury. Głosowanie finałowe w Konkursie MASZ TALENT dostępne będzie w prakcie twania programu. Planujemy rozpoczęcie głosowania 1 czerwca 2020r. od godz. 19.15, a zakończenie o godz. 19.45

Jesteśmy po FINALE!!!

Gorące podziękowania dla wszystkich - bez wyjątku - uczestników Wirtualnego Konkursu Muzycznego Masz Talent.
Wydarzenie miało na celu umożliwienie dzieciom i młodzieży z powiatu opolskiego twórczego spędzenia czasu w okresie kwarantanny. Niecodzienna innowacyjna (internetowa) formuła, była dla nas wyzwaniem i nowym, ciekawym doświadczeniem. Konkurs potraktowaliśmy jako otwartą zabawę, przeznaczoną DLA WSZYSTKICH, a szczególnie dla dzieci i młodzieży, a sam finał nie bez przyczyny odbył się w Dzień Dziecka.
Gratulujemy wszystkim, którzy mieli odwagę nagrać filmik prezentujący swoje umiejętności muzyczne i wstawić go na nasze wydarzenie. O wynikach głosowania zdecydowało wiele czynników, tych wykonawczych, czyli takich jak walory artystyczne i umiejętności, a także możliwość samodzielnej promocji swojego uczestnictwa w zabawie, co jest domeną konkursów o otwartej formule.
Jesteśmy przekonani, że każdy z uczestników dał z siebie wszystko. Za to należą się brawa i podziękowania.
Gratulujemy zwycięzcom kwalifikacji, czyli 10 finalistom oraz laureatom I, II i III miejsca.

WYNIKI FINAŁU WIRTUALNEGO KONKURSU MUZYCZNEGO "MASZ TALENT":
1 miejsce: Karolina Czapla (16 lat)
2 miejsce: Kinga Charchuła (17 lat)
3 miejsce: Julia Kotowska (7 lat)
Nagroda "bonusowa": Weronika Durka (16 lat)