Finał akcji "Podziel się grosikiem". 5 maja 2018

plakat

5 maja 2018 o godz. 16.00 w Opolskim Centrum Kultury odbędzie się finał akcji "Podziel się grosikiem". Celem akcji jest pomoc w leczeniu pięcioletniego chłopca - Bartosza. Akcja charytatywna jest efektem zaangażowania wielu osób dobrej woli, których nie brakuje wśród lokalnej społeczności. Gorąco zachęcamy do wsparcia tej akcji, ponieważ poznaliśmy osobiście tatę Bartosza - Karola, który przez pewien okres czasu współtworzył społecznie nasze Radio Progres jako autor audycji "W oparach absurdu".
Rodzice od kilku lat walczą o zdrowie chłopca. Niedawno, po otrzymaniu zgody Komisji Etyki Lekarskiej na eksperymentalną metodę leczenia autyzmu dziecięcego, pojawiła się szansa na podjęcie walki z chorobą.
Z racji tego, iż metoda ta jest w fazie eksperymentalnej, to rodzice ponoszą całkowity koszt leczenia, który już został oszacowany na kwotę 40.500zł. Dla Bartosza uzbieranie tej kwoty jest to realną szansą na wyzdrowienie, ponieważ jest to obecnie najskuteczniejsza metoda walki z autyzmem.
Bardzo gorąco zachęcamy do wsparcia leczenia pięciolatka, podczas trwania akcji "Podziel się grosikiem", której głównym organizatorem jest Rada Seniorów w Opolu Lubelskim, a także poprzez Fundację Dzieciom - Program "Zdążyć z pomocą".

Profil facebookowy "Bartek kontra autyzm"
https://www.facebook.com/Bartek.kontra.autyzm/

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Polskie Radio Lublin, TVP3 Lublin, Radio Progres PL, Współnota Opolska

patron

plakat