FiFa-RaFa w Dzień Kobiet - kabaret

fr

Z okazji Dnia Kobiet w Opolskim Centrum Kultury wystąpi kabaret FiFa-RaFa. PANOWIE odrywamy PANIE od życia codziennego w ich dzień!

Bilety:
- jednososobowy 19zł
- w parze mężczyzna z kobietą 29zł

Kabaret FiFa-RaFa - bardzo prężnie rozwijający się kabaret młodego pokolenia. Na swoich występach tworzy niepowtarzalny klimat. Zabawa, rozrywka, śmiech - te słowa najlepiej opisują to co dzieje się kiedy wychodzą na scenę. W ich skeczach poruszane są problemy życia codziennego okraszone nutką absurdu, by przedstawić rzeczywistość w jak najbardziej krzywym zwierciadle.
Fifa-Rafa to Mateusz i Ola. Para w życiu i w kabarecie. Dzięki temu program ten aż iskrzy od prawdziwych emocji i subtelnych żartów.
Laureaci ponad 30 nagród festiwali kabaretowych.

O programie:
Kobiety zawsze postrzegane były przez pryzmat mężczyzn. Uzasadniane to było większą siłą fizyczną mężczyzn, ich dominującą lub wręcz całkowitą aktywnością zawodową i statusem opiekuna rodziny. Jeszcze całkiem niedawno działania mężczyzn przeważały w większości dziedzin życia. Jak sytuacja wygląda dzisiaj? Odpowiedzi udziela program kabaretu FiFa-RaFa pt. „Słaba płeć”.

fr