FESTIWAL PROGRESMAN 2018. Startują zgłoszenia!

W dniu 12 czerwca 2018 komisja festiwalowa, po burzliwych obradach wyłoniła sześć zespołów, które zakwalifikowały się do FESTIWALU PROGRESMAN 2018. Oto lista wykonawców, którzy zaprezentują się 24 czerwca 2018 w Parku Miejskim w Opolu Lubelskim i powalczą o statuetkę Progresman'a i nagrody finansowe:
6BM
FEYM
Noflowers
Vestige
WITA-MINA D
Wysublimowani

Wszystkim zespołom, które nadesłały zgłoszenia, a nie zostały zakwalifikowane do finału festiwalu, ślicznie dziękujemy i liczymy na to, że zobaczymy się w przyszłości podczas imprez organizowanych przez Radio Progres PL / Opolskie Centrum Kultury

----------------

Szanowni Państwo - Muzycy! Zachęcamy Państwa do udziału w naszym Festiwalu! W ramach cyklicznej imprezy masowej "Manufaktura Smaków", która w tym roku odbędzie się 24.06.2018r. w Opolu Lubelskim odbędzie się Festiwal PROGRESMAN 2018. Będzie to druga edycja Festiwalu organizowanego przez lokalne Radio Progres PL, Opolskie Centrum Kultury oraz Miasto Opole Lubelskie. Chcemy wyjść na przeciw zespołom i twórcom, aż z trzech województw: lubelskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego. Celem Festiwalu jest wyłonienie i nagrodzenie ambitnych, najlepiej rokujących zespołów z terenu objętego rywalizacją konkursową oraz promocja zespołów muzycznych regionu trzech w/w województw.

W niedzielę 24 czerwca zapraszamy do Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim na największe lokalne wydarzenie rozpoczynającego się lata: Festiwal Progresman 2018. Duża scena w Parku Miejskim. Przed opolską publicznością wystąpi sześć najlepiej rokujących zespołów muzycznych trzech ościennych województw. Poznacie także ludzi, dzięki którym powstało i rozwija się nasze lokalne radio. Czekamy na waszą obecnosć oraz głosowanie na najlepszy festiwalowy zespół.
Radio Progres, Opolskie Centrum Kultury oraz Miasto Opole Lubelskie zapraszają na Festiwal Progresman 2018.
W imieniu wszystkich organizatorów tegorocznej Manufaktury Smaków, tuż po rozdaniu festiwalowych nagród zapraszamy na koncert zespołu Bednarek & Piąty Element.

Nagrody!!!
I - 2000zł
II - 1000zł
III - 500zł

Termin festiwalu: 24 czerwca 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń: 1 maja do 10 czerwca 2018
Miejsce: Park Miejski w Opolu Lubelskim
Regulamin i karta zgłoszenia w załącznikach.

REGULAMIN / KARTA ZGŁOSZENIA

foto17