Dzień Dziecka "Moje miasto marzeń"

dzien dziecka

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieciaki 01.06. (czwartek) na obchody Dnia Dziecka organizowane przez Opolskie Centrum Kultury pod hasłem "Miasto Marzeń". Impreza odbędzie się w plenerze na boisku obok Komendy Powiatowej Policji przy ul. 25-lecia PRL. Podczas wydarzenia będzie można między innymi oznakować rower (prosimy zabrać ze sobą dowód zakupu), pobawić się chustą animacyjną, wziąć udział w grach plenerowych, poskakać na dmuchańcach. Poczuć się jak strażak o co zadba OSP KSRG Opole Lubelskie. Pokazy sprzetu policyjnego oraz strażackiego. Pobawić się z wielkimi maskotkami: Myszką Miki, Myszką Minnie, Shrekiem, Fioną i Smoczycą. Będą również atrakcje gastronomiczne lody i inne słodkości oraz warsztaty ze Stowarzyszeniem Wspierania Aktywności Twórczej.

Ciekawą propozycją będzie również widowisko plenerowe dla dzieci pt. "Nowe szaty cesarza" w wykonaniu Teatru Pantomimy Komparsowie z Lublina. Podczas Dnia Dziecka odbędzie się konkurs palstyczny “Miasto marzeń” z gwarantowanymi nagrody do którego już dziś zachęcamy.Oczywiście zapraszamy nie tylko dzieciaki, ale również rodziców i dziadków.

Tego dnia atrakcji wystarczy dla wszystkich. Start o godzinie 15:00

1 czerwca odbędzie się również akcja charytatywna „Pomóżcie nam pomagać”! Wolontariusze PCK będą zbierać pieniądze dla siedmioletniego Arturka chorego na autyzm.

Wspomóżmy jego leczenie metodą przeszczepu komórek macierzystych!

pnp

dd