Dziękujemy za Wasze oceny w plebiscycie Orły Edukacji. Mamy drugie miejsce!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, a także trochę się pochwalić, iż zostaliśmy jednym z laureatów rankingu Orły Edukacji. Jest to plebiscyt o zasięgu ogólnopolskim, w którym klienci poprzez swoją ocenę mogą wyróżnić placówki spośród miejscowości w całej Polsce. Kino Opolanka - Opolskie Centrum Kultury zajęło 2 miejsce w branży Edukacja w miejscowości Opole Lubelskie.
Strona organizatora: https://www.orlyedukacji.pl/2020/city-11101-opole-lubelskie
Wynik ten był możliwy dzięki ocenom wystawianym przez klientów. Otrzymaliśmy 213 ocen, co dało średnią 9.1 na 10 punktów.
Gratulujemy wszytkim Laureatom i Zwycięzcom z naszego regionu, a przede wszystkim dziękujemy za oceny i zaufanie.

Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim / Kino Opolanka

*Orły Edukacji to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Program został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Uczniów.