Chonabibe Festiwal 2015

chonabibe
Chonabibe jest takim projektem, który powstał z potrzeby. Co?! Krótko i na temat, ale dokładnie tak jest właśnie z festiwalem, który powstał z naszej prywatnej potrzeby na koncerty, grill, czill i relaks pod namiotem - po prostu zajebisty czas spędzony z przyjaciółmi. Jak się okazało Wy macie podobne potrzeby. Z roku na rok nakręcamy się wzajemnie, żeby ta impreza poszła level wyżej, z Wami, Waszymi przyjaciółmi i rodziną, i tak dobiliśmy w tym roku do 6 edycji... 

Artyści zapraszani na festiwal reprezentują różne style miejskich brzmień, charakterystyczne dla muzyki granej przez zespół Chonabibe. I tak w ciągu pięciu edycji wystąpili m.in.:  O.S.T.R., Junior Stress, Pokahontaz, Ten Typ Mes, Gooral, JWP, W.E.N.A. i Rasmentalism, Łona i Webber, Tallib, Natural Dread Killaz, Paluch, TEDE, Jamal i wielu innych znakomitych gości.

Olbrzymi obszar parku miejskiego zamienia się na dwa dni w teren festiwalowy, gdzie odbywają się dodatkowe atrakcje takie jak: zawody sportów ekstremalnych, warsztaty taneczne, slackline, czy też zajawka puszczania wielkich baniek mydlanych.

Ważnym punktem programu festiwalu jest “Scena się zmienia”. Przegląd młodych talentów otwarty dla wszystkich, którzy chcą się zaprezentować szerszej publiczności. Zwycięzca otrzymuje możliwość wystąpienia na głównej scenie w kolejnej edycji imprezy.

Wyjątkowy klimat docenili czytelnicy Gazety Wyborczej “Co jest grane?”. Chonabibe Festiwal otrzymał od czytelników GW nagrodę “Strzały 2013” za najlepsze wydarzenie kulturalne na lubelszczyźnie. 

baner

http://www.festiwal.chonabibe.pl/ - strona organizatora